d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev18889909192125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 2,744
Joined: Sep 10 2009
Gold: 1.00
Nov 12 2010 07:19am
Quote (osk4rr @ Nov 11 2010 06:42pm)
Ja juz mam prawko wiec moze podrozec  :P


poczekaj jak dmuchniesz ;)
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 12 2010 07:20am
Quote (rudson @ 12 Nov 2010 14:19)
poczekaj jak dmuchniesz ;)


Dawno Cie tu nie widziałem. ;)
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold: 600.00
Nov 12 2010 11:12am
Quote (rudson @ Nov 12 2010 01:19pm)
poczekaj jak dmuchniesz  ;)


moje pierwsze dmuchanie skonczylo sie na 0.00 B)
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Nov 12 2010 03:51pm
Quote (Leothyr @ Nov 11 2010 04:36pm)
Mam nadzieję że prawko + kurs będzie teraz kosztowało znacznie więcej, mniej młodych kierowców = mniej wypadków h3h3h3


lol pierdoły gadasz o_0

Właśnie to młodzi mniej za kułko wsiadają po kieliszku

Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Nov 12 2010 03:55pm
Quote (Vampirepm3 @ Nov 11 2010 09:08am)
Rok temu stracilem, za rok moge robic /cry


Głupotą tracić prawko za kieliszek czy pkt

Pijesz nie jedziesz , a jak ma się dużo pkt .. Lepiej z buta
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 12 2010 04:00pm
Quote (Carwer @ 12 Nov 2010 22:55)
Głupotą tracić prawko za kieliszek czy pkt

Pijesz nie jedziesz , a jak ma się dużo pkt .. Lepiej z buta


Albo w WORDZIE zbic 6 punktów.
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold: 1.00
Nov 12 2010 04:02pm
3 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): kabzel, Carwer, Promote

jak z toba? :)
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Nov 12 2010 04:21pm
Quote (kabzel @ Nov 12 2010 10:02pm)
3 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): kabzel, Carwer, Promote

jak z toba? :)


mam juz prawko :) Jezeli o to pytasz
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Nov 12 2010 04:26pm
Quote (crunk_mp @ 12 Nov 2010 23:00)
Albo w WORDZIE zbic 6 punktów.


po roku dopiero mozna
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Nov 12 2010 04:28pm
Quote (piterek131 @ 12 Nov 2010 23:26)
po roku dopiero mozna


Po roku od daty otrzymania prawa jazdy, po za tym przez pierwszy rok, jest mniejsza liczba punktów do zdobycia.
Punkty mozna kasować w WORDZIE raz na pól roku.
Go Back To Polska Topic List
Prev18889909192125Next
Add Reply New Topic New Poll