☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev
1
88
89
90
91
92
125
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 33495
Replies: 1249
Track Topic
rudson
Member
Posts: 2,744
Joined: Sep 10 2009
Gold
:
1.00
#891
Nov 12 2010 07:19am
Quote (osk4rr @ Nov 11 2010 06:42pm)
Ja juz mam prawko wiec moze podrozec
poczekaj jak dmuchniesz
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#892
Nov 12 2010 07:20am
Quote (rudson @ 12 Nov 2010 14:19)
poczekaj jak dmuchniesz
Dawno Cie tu nie widziałem.
skwarek
Member
Posts: 17,008
Joined: May 7 2005
Gold
:
600.00
#893
Nov 12 2010 11:12am
Quote (rudson @ Nov 12 2010 01:19pm)
poczekaj jak dmuchniesz
moje pierwsze dmuchanie skonczylo sie na 0.00
Carwer
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold
:
200.33
#894
Nov 12 2010 03:51pm
Quote (Leothyr @ Nov 11 2010 04:36pm)
Mam nadzieję że prawko + kurs będzie teraz kosztowało znacznie więcej, mniej młodych kierowców = mniej wypadków h3h3h3
lol pierdoły gadasz o_0
Właśnie to młodzi mniej za kułko wsiadają po kieliszku
Carwer
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold
:
200.33
#895
Nov 12 2010 03:55pm
Quote (Vampirepm3 @ Nov 11 2010 09:08am)
Rok temu stracilem, za rok moge robic /cry
Głupotą tracić prawko za kieliszek czy pkt
Pijesz nie jedziesz , a jak ma się dużo pkt .. Lepiej z buta
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#896
Nov 12 2010 04:00pm
Quote (Carwer @ 12 Nov 2010 22:55)
Głupotą tracić prawko za kieliszek czy pkt
Pijesz nie jedziesz , a jak ma się dużo pkt .. Lepiej z buta
Albo w WORDZIE zbic 6 punktów.
kabzel
Member
Posts: 37,698
Joined: Mar 22 2009
Gold
:
1.00
#897
Nov 12 2010 04:02pm
3 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): kabzel, Carwer,
Promote
jak z toba?
Carwer
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold
:
200.33
#898
Nov 12 2010 04:21pm
Quote (kabzel @ Nov 12 2010 10:02pm)
3 użytkowników przegląda ten temat (0 gości i 0 anonimowych użytkowników ): kabzel, Carwer,
Promote
jak z toba?
mam juz prawko
Jezeli o to pytasz
piterek131
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold
:
1,280.01
#899
Nov 12 2010 04:26pm
Quote (crunk_mp @ 12 Nov 2010 23:00)
Albo w WORDZIE zbic 6 punktów.
po roku dopiero mozna
crunk_mp
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold
:
984.30
#900
Nov 12 2010 04:28pm
Quote (piterek131 @ 12 Nov 2010 23:26)
po roku dopiero mozna
Po roku od daty otrzymania prawa jazdy, po za tym przez pierwszy rok, jest mniejsza liczba punktów do zdobycia.
Punkty mozna kasować w WORDZIE raz na pól roku.
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
88
89
90
91
92
125
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact