d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev188899091922653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 5,059
Joined: Jul 16 2007
Gold: 0.40
Aug 13 2010 03:50pm
potrzebuje 5piw. Dziękuje :)
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Aug 13 2010 03:51pm
Quote (zidan3 @ 13 Aug 2010 23:47)
w sumie nic dziwnego ^^ od czerwca nie widziales słońca ?


Nom
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Aug 13 2010 03:59pm
Quote (MJToshi @ Aug 13 2010 09:50pm)
potrzebuje 5piw. Dziękuje :)


Sam bym chetnie bronxa wypil :drool:
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Aug 13 2010 03:59pm
Quote (sYa_TPS @ 13 Aug 2010 22:51)
Nom


siemasz wieszak :angry:
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 13 2010 04:01pm
ISO moar dobrych polskich zespołów grających rocka. Na tę chwilę mam Strachy na lachy, HappySad, Akurat.
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Aug 13 2010 04:02pm
na tefałen leci blejd wieczny uowca :o
Member
Posts: 4,242
Joined: Mar 4 2006
Gold: 20.00
Warn: 100%
Aug 13 2010 04:02pm
Quote (MadZombie @ 13 Aug 2010 23:01)
ISO moar dobrych polskich zespołów grających rocka. Na tę chwilę mam Strachy na lachy, HappySad, Akurat.


Aya RL, che che che
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 13 2010 04:03pm
Quote (MadZombie @ 13 Aug 2010 18:01)
ISO moar dobrych polskich zespołów grających rocka. Na tę chwilę mam Strachy na lachy, HappySad, Akurat.


ich troje
nudno cos
pogralbym w exboxe ale nie mam fajnych gier :(
Banned
Posts: 5,058
Joined: Jul 13 2010
Gold: 206.67
Warn: 30%
Aug 13 2010 04:03pm
Quote (MadZombie @ Aug 14 2010 12:01am)
ISO moar dobrych polskich zespołów grających rocka. Na tę chwilę mam Strachy na lachy, HappySad, Akurat.


coma :angry:

cool kids of death, muchy, riverside, hunter

This post was edited by zuoozuoo on Aug 13 2010 04:04pm
Member
Posts: 4,249
Joined: Jan 3 2008
Gold: 3,099.29
Aug 13 2010 04:04pm
Quote (MadZombie @ Aug 13 2010 10:01pm)
ISO moar dobrych polskich zespołów grających rocka. Na tę chwilę mam Strachy na lachy, HappySad, Akurat.


Akurat to rock? :)

This post was edited by Thegri on Aug 13 2010 04:04pm
Go Back To Polska Topic List
Prev188899091922653Next
Closed New Topic New Poll