d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev18889909192268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jul 20 2011 06:37pm
Quote (Misiek132 @ 20 Jul 2011 21:48)
sup.
lasiodora l3, irminia powinna się niedługo zbierać na l4, a ornata powoli na l7. w planach zakup jakiegoś podziemnego, może nawet takiego http://www.youtube.com/watch?v=21IcYU2snN8. fajnie się chowa  :thumbsup:

btw. uwielbiam jego filmiki!


o kurwa. Wiem ,że podziemniaki są szybkie i sam mam parę pająków, które potrafią się teleportować jak P. regalis, P. murinus , T. violaceus i H. Maculaty ale to co ten Cyanoganthus odwalil przy ~1:41 jest niesamowite :D
Member
Posts: 27,388
Joined: May 30 2010
Gold: 369.00
Jul 25 2011 05:49am
Quote (TheEmbrion @ Jul 13 2011 03:52pm)
Popieram przedmówcę, angelo jest naprawdę solidnym sprzedawcą, jakieś 2 lata temu w zimie kupowałem od niego pająki za prawie 200 zł, 3/4 z nich padło w czasie wysyłki (nieszczęśliwy zbieg okoliczności, w dzień wysłania temperatura spadła z -5 do -20 stopni, nie było szans żeby pająki przeżyły) i pomimo tego, że nie była to jego wina, wysłał pająki drugi raz, bez żadnej dopłaty, itd. W sumie zamawiałem u niego ptaszniki jakieś 3 razy, zawsze były świetnie zapakowane, takie, jakie zamówiłem, ogólnie wszystko w porządku.


Mojego pierwszego i jedynego smithasa też u angelo kupiłem. Byłem u niego w sklepie, spoko gość. Prawdziwy miłośnik pajęczaków.
btw. Byłem na wakacjach i dałem ciut zbyt wiele wody ptasznikowi. Po 3 tygodniach wracam, a tam pleśń - warstwa ok. 1-3 mm. Na szczęście ssmithi jest cały, a do tego przeszedł wylinkę na L4.
Teraz ma nowe pudełko. Dałem mu żywą roślinę (wkopaną) + kryjówka i jakiś kamyk.
Dam foty przy najbliższej okazji.
Member
Posts: 553
Joined: Oct 31 2008
Gold: 4.00
Jul 25 2011 05:53am
Dysponuje ktoś zdjęciem, ewentualnie mógłbym zrobić fotę takiej bestii pająka. Jak to wygląda w warunkach domowych.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jul 29 2011 02:16am


This post was edited by TheMrJohnnyp on Jul 29 2011 02:20am
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Jul 29 2011 04:26am
Ten sklep który tak chwalicie to ten ? http://pajaki.net/kontakt.php
Jak już piszę to się poskarżę że samiczka irmini skonsumowała samca w czasie 4 dopuszczania :( Całe życie u mnie był a samiczka dobrana. Może tym razem suka nie zje kokonu :)
Member
Posts: 553
Joined: Oct 31 2008
Gold: 4.00
Jul 29 2011 04:36am
Quote (TheMrJohnnyp @ Jul 29 2011 08:16am)
http://img809.imageshack.us/img809/9025/pajonk.jpg


Jaki skurwysyn :o Jak się nazywa odmiana tego byczka? Dużo zachodu wymaga w utrzymaniu?

Quote (Keisper @ Jul 29 2011 10:26am)
Ten sklep który tak chwalicie to ten ? http://pajaki.net/kontakt.php
Jak już piszę to się poskarżę że samiczka irmini skonsumowała samca w czasie 4 dopuszczania :( Całe życie u mnie był a  samiczka dobrana. Może tym razem suka nie zje kokonu :)


]Hodować kilka lat swojego pupila i stracić w tak dziwny sposób. Ta samiczka chociaż rozmnoży się? Czy to nic pewnego.
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Jul 29 2011 04:54am
Quote (ZajebiscieTajneMulti @ 29 Jul 2011 12:36)
Jaki skurwysyn  :o Jak się nazywa odmiana tego byczka? Dużo zachodu wymaga w utrzymaniu?



]Hodować kilka lat swojego pupila i stracić w tak dziwny sposób. Ta samiczka chociaż rozmnoży się? Czy to nic pewnego.


nic pewnego. Sposób nie dziwny tylko prawo natury trzeba je akceptować :)

/e a na zdjeciu jest to http://www.terrarium.com.pl/zobacz/acanthoscurria-geniculata-161.html
nie ma w ogolę zachodu z hodowlą takich pajączków

This post was edited by Keisper on Jul 29 2011 04:55am
Banned
Posts: 30,751
Joined: Nov 10 2006
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 60%
Jul 29 2011 04:56am
Quote (Keisper @ 29 Jul 2011 11:26)
Ten sklep który tak chwalicie to ten ? http://pajaki.net/kontakt.php
Jak już piszę to się poskarżę że samiczka irmini skonsumowała samca w czasie 4 dopuszczania :( Całe życie u mnie był a  samiczka dobrana. Może tym razem suka nie zje kokonu :)


z sosnowca :o wioska obok mojej aż się tam pofatyguje w przyszlym tyg :)
Member
Posts: 13,050
Joined: Dec 1 2004
Gold: 434.00
Jul 29 2011 05:11am
Quote (Prezes @ 29 Jul 2011 12:56)
z sosnowca :o wioska obok mojej aż się tam pofatyguje w przyszlym tyg :)


Za 3 tyg jade akurat do Katowic to wpadnę tam może z czymś wrócę ciekawym :)
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jul 31 2011 03:56pm
Quote (Prezes @ 29 Jul 2011 11:56)
z sosnowca :o wioska obok mojej aż się tam pofatyguje w przyszlym tyg :)


Angelo spoko gość, polecam szczerze. Doskonale się załatwia wszystko nawet z drugiego końca polski :+)

Btw, dzisiaj przeglądałem jakieś fora i natknąłem się na tą piękność:
[IMG]
http://meyken.spiderlinge.de/plugins/gallery/includes/image.php?pic=L3Zhci93d3cvd2ViMTAwL2h0bWwvbWV5a2VuL2dhbGxlcnkvbWV5a2VuL2hvbWVvbW1hX0lJLTEuanBn&h=750&w=1000[/IMG]
Homoeomma sp blue / Euathlus sp blue
Go Back To Polska Topic List
Prev18889909192268Next
Add Reply New Topic New Poll