Quote (RavenN @ 30 Dec 2010 02:54)
Oglądam właśnie B Gata H Kei, tak to się chyba jeszcze przy żadnym anime nie uśmiałem

osobiście średnio mi sie podobało, za dużo cenzury i troche gniotowate
Quote (Magik69 @ 30 Dec 2010 02:56)
Animka przy której ostatnio się grubo śmiałem to byyyyło.....
Nie pamiętam : < ... jeżeli chodzi o mange to na bank Historys Strongers Disciple Kenichi
apachai xD
This post was edited by GTS001 on Dec 29 2010 07:57pm