Quote (drewas @ 1 Jun 2011 16:05)
Gdańsk: P
co do tego, to kozak w chuj, nie znałem tego wyjątkowo ;d
ja właśnie googluje tą płytę, ale jestem zajarny ;d
wygooglowałem za Ciebie:
http://www.olifant.com.pl/Quote (drewas @ 1 Jun 2011 16:11)
właśnie ogarniam tą płytkę sztormu i gitśów, wgl miałeś mi mp3 'czas' wysłać 
ściągnij z YT ; o ja na kompie mam cąłą płytke bez masteringu ino, pod koniec tygodnia już powinienem oficjalną dostać.
This post was edited by heszu on Jun 1 2011 08:11am