d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rock/punk Rock - Temat Oficjalny > (+odmiany)
Prev18889909192127Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Jun 1 2011 07:56am
Quote (drewas @ Jun 1 2011 01:49pm)
czas zajebisty, a gitsi nie są tacy nazistowscy wcale, słuchałeś nowego krążka skunxów?


ja będę miał okazje 11.06 odsłuchać na żywo nowy krążek
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 1 2011 07:59am
żałuje, że ja nie mam okazji :p i na razie nie będę miał, 4 horrorshow
Member
Posts: 6,733
Joined: Oct 31 2008
Gold: 7.00
Jun 1 2011 08:03am
Quote (drewas @ Jun 1 2011 01:59pm)
żałuje, że ja nie mam okazji :p i na razie nie będę miał, 4 horrorshow


skąd jesteś?
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 1 2011 08:05am
On z trójmiasta, nowy krążek Horrorshow dostałem za free :<
Nie wiem czy dziaranie sobie swasty na karku nie jest naziolskie ? Do tego hajlowanko na koncert, ku chwale Adolfa etc.
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 1 2011 08:05am
Quote (Sebao2 @ Jun 1 2011 02:03pm)
skąd jesteś?


Gdańsk: P

Quote (Ezraaa @ Jun 1 2011 01:50pm)
http://www.youtube.com/watch?v=LGVDELaACZs


co do tego, to kozak w chuj, nie znałem tego wyjątkowo ;d

ja właśnie googluje tą płytę, ale jestem zajarny ;d


This post was edited by drewas on Jun 1 2011 08:06am
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 1 2011 08:09am
Social Distortion w miarę jest, ale wolę to

Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 1 2011 08:11am
właśnie ogarniam tą płytkę sztormu i gitśów, wgl miałeś mi mp3 'czas' wysłać :(
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 1 2011 08:11am
Quote (drewas @ 1 Jun 2011 16:05)
Gdańsk: P



co do tego, to kozak w chuj, nie znałem tego wyjątkowo ;d

ja właśnie googluje tą płytę, ale jestem zajarny ;d


wygooglowałem za Ciebie:
http://www.olifant.com.pl/

Quote (drewas @ 1 Jun 2011 16:11)
właśnie ogarniam tą płytkę sztormu i gitśów, wgl miałeś mi mp3 'czas' wysłać :(


ściągnij z YT ; o ja na kompie mam cąłą płytke bez masteringu ino, pod koniec tygodnia już powinienem oficjalną dostać.

This post was edited by heszu on Jun 1 2011 08:11am
Member
Posts: 23,600
Joined: Jan 14 2007
Gold: 2,110.99
Jun 1 2011 08:13am
aż taki tru to ja nie jestem, żeby z olifanta 'ściągać', już 65% więc take it izi
Member
Posts: 4,890
Joined: Apr 29 2006
Gold: 3,640.56
Jun 1 2011 08:14am
no ale czeba scenę wspierać :<



This post was edited by heszu on Jun 1 2011 08:14am
Go Back To Polska Topic List
Prev18889909192127Next
Add Reply New Topic New Poll