Quote (kleksiq @ Mon, Aug 31 2009, 08:55am)
Hehehe będziesz miał konkurencje ;D 5xEle shammy z Memento Mori ;).
Na 5 kont to mnie nie stac ;p Albo inaczej ,uwazalbym to za strate kasy. Jezeli mnie zmieni adres na niemiecki kumpla to kupie sobie drugie konto chocby po to zeby wbic na moim main acc wszystkie klasy na 60. No i potem trzeba bedzie wyexpic taurena paladyna w Cata :< Słowo się rzekło