d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev188899091921680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 30 2009 03:52pm
Quote (LatwyEz @ Sun, 30 Aug 2009, 23:49)
wcale ~~...
kupi 200stackow titanium po bylejakiej cenie i bedzie mial


a skad wezmie golda na te 200 stackow :< potrzebuje jakies 40kg na to :>
Banned
Posts: 1,911
Joined: Aug 15 2009
Gold: 0.02
Warn: 60%
Aug 30 2009 03:53pm
Quote (zYwi3c @ Sun, Aug 30 2009, 11:52pm)
a skad wezmie golda na te 200 stackow :< potrzebuje jakies 40kg na to :>


on ma z 60k i drugie tyle w boe gearze
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Aug 31 2009 12:34am
Quote (myr00n @ Sun, 30 Aug 2009, 22:19)
Wie ktoś czy jak się merguje konto do wowa z battlenetem to zmienia w ustawieniu konta adres na ten podany do battlenetu? Widzialem ,ze z nazwiskiem tak jest bo stoi topic na mmowned dalej


Prawdopodobnie tak. Kumpel zmergrował i zamiast adresu blabla pojawił się nowy z battle.net ;).
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 31 2009 02:32am
Quote (kleksiq @ Mon, Aug 31 2009, 06:34am)
Prawdopodobnie tak. Kumpel zmergrował i zamiast adresu blabla pojawił się nowy z battle.net ;).


-=]]]]]] Dzięki Kleks za tą wiadomość. Pobawie się dualboxingiem na Frostmane
Member
Posts: 1,265
Joined: Aug 17 2008
Gold: 13.37
Aug 31 2009 02:55am
Quote (myr00n @ Mon, 31 Aug 2009, 10:32)
-=]]]]]] Dzięki Kleks za tą wiadomość. Pobawie się dualboxingiem na Frostmane


Hehehe będziesz miał konkurencje ;D 5xEle shammy z Memento Mori ;).

http://eu.wowarmory.com/character-arenateams.xml?r=Frostmane&cn=Bectriz&gn=Memento+Mori

This post was edited by kleksiq on Aug 31 2009 02:59am
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 31 2009 02:59am
Quote (kleksiq @ Mon, Aug 31 2009, 08:55am)
Hehehe będziesz miał konkurencje ;D 5xEle shammy z Memento Mori ;).


Na 5 kont to mnie nie stac ;p Albo inaczej ,uwazalbym to za strate kasy. Jezeli mnie zmieni adres na niemiecki kumpla to kupie sobie drugie konto chocby po to zeby wbic na moim main acc wszystkie klasy na 60. No i potem trzeba bedzie wyexpic taurena paladyna w Cata :< Słowo się rzekło
Member
Posts: 3,847
Joined: Jun 4 2005
Gold: 4,485.00
Aug 31 2009 03:57am
Quote (arczi19 @ Sun, 30 Aug 2009, 19:59)
Mother fucker.

Teraz mam juz mobile authenticator wiec nie powinno byc wiecej 'hackow'. Oczywiscie zakladajac ze Blizzard mi przywroci wszystko, ale raczej z tym nie bedzie problemow.


czesc arczi. co tam na qt?
Member
Posts: 9,016
Joined: Oct 17 2005
Gold: 8,492.50
Aug 31 2009 04:43am
jakie są jeszcze bardzo przydatne addony na początku gry oprócz quest helpera i cartographera? nie bardzo się w tym orientuje , więc jakby ktoś mógł mi wysłać pma z pomocą to będe bardzo wdzięczny ;>
Member
Posts: 3,502
Joined: Jul 28 2006
Gold: 9,785.65
Aug 31 2009 06:01am
witam z powrotem po.... nie pamietam jakiej przerwie na d2jsp , choc Klex i Elder33 mnie tutaj dosc czesto reklamowali : Dunbár the Insane :)
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Aug 31 2009 06:17am
eh jakis nigger lock mi zjebal undyinga na sapie :angry:
Go Back To Polska Topic List
Prev188899091921680Next
Closed New Topic New Poll