d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1885886887888889930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Dec 23 2009 01:04pm
Quote (zaki @ 23 Dec 2009 20:06)
wlasnie kurwa nie wiem, bo wgrywalem drivery specjalne zeby mozna bylo podlaczyc wiec nie wiem czy one mogly zmienic opcje ladowania

btw wkoncu to sa glupie pytania :S


no niby tak

niech ktoś mi da profil tego typa co ma ppd ~150 +
Member
Posts: 10,794
Joined: Oct 13 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 30%
Dec 23 2009 01:19pm
czemu ktos dostaje tylko bana na multi a nie na maina :(
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Dec 23 2009 03:09pm
kto mi powie jak mam ogarnąć ut exp? bo trzeba z tymi eventami coś chyba, nie czaję tego systemu teraz, ostatnio rok temu jak grałem to było fajnie ;<
Member
Posts: 8,873
Joined: May 3 2009
Gold: 1,275.00
Dec 23 2009 03:30pm
Quote (umbrela @ Dec 23 2009 09:04pm)
no niby tak

niech ktoś mi da profil tego typa co ma ppd ~150 +


http://forums.d2jsp.org/user.php?i=510498
Member
Posts: 5,484
Joined: Aug 21 2007
Gold: 94.01
Warn: 10%
Dec 23 2009 03:57pm
Quote (zaki @ Dec 23 2009 12:04pm)
jest opcja podlaczenia pada ps3 do pc przez kabel usb ale powiedzcie mi czy mozna wtedy zepsuc baterie w padzie ?


jeszcze dluga droga zanim skonczysz podstawowke
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Dec 23 2009 04:02pm
Quote (ShaQ @ 23 Dec 2009 22:57)
jeszcze dluga droga zanim skonczysz podstawowke


widac ze jestes pusty jezeli nie rozumiesz tego pytania :S
Member
Posts: 1,357
Joined: Oct 10 2009
Gold: 1.00
Dec 24 2009 02:54am
KURWA!!!! CZEMU ŚNIEG JEST BIAŁY !!!???
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Dec 24 2009 03:34am
Quote (ZlyJamnik @ 24 Dec 2009 10:54)
KURWA!!!! CZEMU ŚNIEG JEST BIAŁY !!!???


a jaki ma kurwa być ?
Member
Posts: 7,607
Joined: Feb 21 2008
Gold: 82.03
Dec 24 2009 03:46am
Quote (umbrela @ Dec 24 2009 11:34am)
a jaki ma kurwa być ?


żółty
Member
Posts: 33,343
Joined: Feb 28 2009
Gold: 0.00
Dec 24 2009 03:55am
Quote (ZlyJamnik @ 24 Dec 2009 09:54)
KURWA!!!! CZEMU ŚNIEG JEST BIAŁY !!!???


Śnieg jest biały, chociaż kryształki lodu, z których się składa, są przezroczyste. Jest tak z powodu wielokrotnych odbić i załamań światła na tych kryształkach, co powoduje, że dużo światła padającego na śnieg wraca do nas, i to dla każdej długości fali świetlnej podobnie. Widzimy więc śnieg jako biały.
Go Back To Polska Topic List
Prev1885886887888889930Next
Closed New Topic New Poll