d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1884885886887888930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 22 2009 04:14pm
...
zeby bn dzialal musze miec oryginalne plyty, czy wystarczy cd key
juz pierdolca dostane z tym gównem :(
...

e:
jeszcze jedno, moze ktos wie...
jak wykasowac z tej strony blizzu
grę ktorą dodalem

Quote (X_FATOOM_X @ Dec 22 2009 11:15pm)
generalnie cd-key :)


oke dzieki wielkie <3

Quote (arabb @ Dec 22 2009 11:16pm)
cdkey , d2 sciagasz legalnie ze strony blizzarda


taa, ale zajebalem w sumie ladnego faila, cuz sciagalem cala noc diablo dla strefy czasowej US KURWA JEGO MAC :'DDD, a te jebane grube niggasy maja inne dlugosci cdkeja bodajze, i mi nie czyta mojego :'DD-. -

This post was edited by JarooJas on Dec 22 2009 04:17pm
Member
Posts: 41,107
Joined: Jun 20 2008
Gold: 1,050.00
Dec 22 2009 04:15pm
Quote (JarooJas @ 22 Dec 2009 23:14)
...
zeby bn dzialal musze miec oryginalne plyty, czy wystarczy cd key
juz pierdolca dostane z tym gównem :(
...


generalnie cd-key :)
Member
Posts: 8,296
Joined: Mar 17 2009
Gold: 883.37
Dec 22 2009 04:16pm
Quote (JarooJas @ Dec 22 2009 11:14pm)
...
zeby bn dzialal musze miec oryginalne plyty, czy wystarczy cd key
juz pierdolca dostane z tym gównem :(
...


cdkey , d2 sciagasz legalnie ze strony blizzarda
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 22 2009 04:26pm
Quote (arabb @ Dec 22 2009 11:16pm)
cdkey , d2 sciagasz legalnie ze strony blizzarda


no tak, ale tak jak wyzej napisalem
sciaglem wersje dla usa : (
a tam sie dodaje to co sie sciaga do profilu
no i stoi mi jak krowa gowno to us-diablo ...
nie wiem jak to wykasowac z profilu i znow wgrac se, tyle, ze tym razem EU...
wie ktos jak to zrobic : (
Member
Posts: 15,702
Joined: Apr 13 2008
Gold: 8.01
Dec 22 2009 04:29pm
Quote (JarooJas @ 22 Dec 2009 23:26)
no tak, ale tak jak wyzej napisalem
sciaglem wersje dla usa : (
a tam sie dodaje to co sie sciaga do profilu
no i stoi mi jak krowa gowno to us-diablo ...
nie wiem jak to wykasowac z profilu i znow wgrac se, tyle, ze tym razem EU...
wie ktos jak to zrobic : (


nie da sie :P
Member
Posts: 17,319
Joined: May 28 2008
Gold: 2,436.06
Dec 22 2009 05:12pm
Quote (Felo_Melo @ Dec 22 2009 11:29pm)
nie da sie :P


: ( to chuj a nie impreza
cóz tak czy siak t4i <3
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Dec 23 2009 05:04am
jest opcja podlaczenia pada ps3 do pc przez kabel usb ale powiedzcie mi czy mozna wtedy zepsuc baterie w padzie ?
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold: 1.01
Dec 23 2009 09:20am
Quote (zaki @ 23 Dec 2009 13:04)
jest opcja podlaczenia pada ps3 do pc przez kabel usb ale powiedzcie mi czy mozna wtedy zepsuc baterie w padzie ?


Ile Ty masz lat?
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Dec 23 2009 09:39am
Quote (zaki @ 23 Dec 2009 13:04)
jest opcja podlaczenia pada ps3 do pc przez kabel usb ale powiedzcie mi czy mozna wtedy zepsuc baterie w padzie ?


ja pierdole nie zadawaj pytań na które sam znasz odpowiedź
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Dec 23 2009 12:06pm
Quote (umbrela @ 23 Dec 2009 16:39)
ja pierdole nie zadawaj pytań na które sam znasz odpowiedź


wlasnie kurwa nie wiem, bo wgrywalem drivery specjalne zeby mozna bylo podlaczyc wiec nie wiem czy one mogly zmienic opcje ladowania

btw wkoncu to sa glupie pytania :S
Go Back To Polska Topic List
Prev1884885886887888930Next
Closed New Topic New Poll