☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev
1
881
882
883
884
885
930
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 136317
Replies: 9291
Track Topic
M4YST3R
Member
Posts: 50,243
Joined: May 8 2007
Gold
:
Locked
Trader:
Scammer
Warn: 10%
#8821
Dec 20 2009 04:08pm
Quote (zaki @ 20 Dec 2009 22:19)
jest taka ranga jak members+ ?
jest, members++ konkretniej
np:
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=345605
umbrela
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold
:
121,825.00
#8822
Dec 20 2009 05:40pm
Quote (M4YST3R @ 21 Dec 2009 00:08)
jest, members++ konkretniej
np:
http://forums.d2jsp.org/user.php?i=345605
ty przecież to stary dziad jest
eQ_1
Member
Posts: 18,188
Joined: Jul 30 2008
Gold
:
1.01
#8823
Dec 21 2009 02:26am
Czy dam radę przywitać Nowy Rok liczbą 18k postów?
umbrela
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold
:
121,825.00
#8824
Dec 21 2009 02:49am
Quote (eQ_1 @ 21 Dec 2009 10:26)
Czy dam radę przywitać Nowy Rok liczbą 18k postów?
zapewne tak
Malach
Member
Posts: 59,130
Joined: May 24 2007
Gold
:
207,126.69
#8825
Dec 21 2009 03:08am
Quote (eQ_1 @ Dec 21 2009 08:26am)
Czy dam radę przywitać Nowy Rok liczbą 18k postów?
ofc 650 postów ez w jeden dzionek można
RaEoN
Member
Posts: 14,560
Joined: Jan 2 2006
Gold
:
0.00
#8826
Dec 21 2009 03:13am
Quote (eQ_1 @ Dec 21 2009 10:26am)
Czy dam radę przywitać Nowy Rok liczbą 18k postów?
bezproblemowo imo
umbrela
Member
Posts: 100,919
Joined: Oct 11 2005
Gold
:
121,825.00
#8827
Dec 21 2009 03:32am
Quote (RaEoN @ 21 Dec 2009 11:13)
bezproblemowo imo
a ja dam radę 50 ?
RaEoN
Member
Posts: 14,560
Joined: Jan 2 2006
Gold
:
0.00
#8828
Dec 21 2009 04:35am
Quote (umbrela @ Dec 21 2009 11:32am)
a ja dam radę 50 ?
nikłe szanse, ale jak się postarasz to tak.
jaco_lbn
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold
:
1.43
#8829
Dec 21 2009 05:00am
Quote (umbrela @ 21 Dec 2009 11:32)
a ja dam radę 50 ?
dasz spokojnie
ja tez przed nowym rokiem 30 chce xd
krz3m!n
Member
Posts: 37,217
Joined: Jun 3 2005
Gold
:
6,037.74
#8830
Dec 21 2009 06:10am
co trzeba dopisac w elemencie docelowym hl.exe zeby od razu odpalalo cs'a?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
881
882
883
884
885
930
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact