Quote (Nakurf @ 20 Dec 2009 20:43)
czy jest mozliwy łuk 3bow albo 3 ga pod cta ?
3 bow raczej jest
taki sam jak pod faith bierzesz

Quote (zaki @ 20 Dec 2009 22:19)
jest taka ranga jak members+ ?
nie
This post was edited by kabzel on Dec 20 2009 03:21pm