Quote (zaki @ 20 Dec 2009 00:21)
czy zeby dostac dostep do donor forum to trzeba pantere zdonowac jednorazowo za 25$ czy po prostu w sumie musi byc conajmniej 25$ ??
Jednorazowo.
Quote (zaki @ 20 Dec 2009 01:04)
czyli jak mam teraz 10$ donate
to nie moge 15$ i ok tylko 25$ ?
No tak kurwa, przecież to logiczne. Po chuj drugi raz o to samo pytasz?
This post was edited by pawlosek on Dec 19 2009 05:08pm