d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev18788899091120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 17 2015 01:11am
Quote (Mexter @ 17 Mar 2015 01:44)
Jezeli ktos dostal kody dla znajomych to bede wdzieczny za jakis podarunek. Mam cala klasyke , wymaxowane postacie w wowie na nowym dodatku w hearthstone zlote portrety sc2 itd. rowniez a kodu do dzisiaj nie otrzymalem ani zaproszenia tez nie.


no kurwa proszę Cię, na alledrogo masz key za 3,50zł :D

This post was edited by Bozia on Mar 17 2015 01:11am
Member
Posts: 12,356
Joined: Mar 24 2010
Gold: 500.00
Mar 17 2015 07:16am
ciezk osie farmi unlocki bohaterow? Drogo jest? Jak to wyglada?
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 17 2015 07:18am
Quote (blejdowy @ Mar 17 2015 02:16pm)
ciezk osie farmi unlocki bohaterow? Drogo jest? Jak to wyglada?


W tydzien nafarmilem 10 z 34
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 17 2015 07:56am
Quote (blejdowy @ 17 Mar 2015 14:16)
ciezk osie farmi unlocki bohaterow? Drogo jest? Jak to wyglada?


10k bez dodatkowego golda za lvl konta/herosow to jakos miesiac robienia daily

This post was edited by Xploosiv on Mar 17 2015 07:56am
Banned
Posts: 10,148
Joined: Aug 14 2008
Gold: 0.30
Mar 17 2015 07:57am
Quote (Bozia @ Mar 17 2015 08:11am)
no kurwa proszę Cię, na alledrogo masz key za 3,50zł :D


myslisz ze mnie to az tak interesuje? nawet nie sprawdzalem ktos napisal ze dostal to nie rozumiem na chuj ma trzymac i zwalac sobie konia ja zawsze oddaje probki albo jakies niepotrzebne keye, ale pewnie cebulaki stad beda w takim razie probowaly zarobic na nich 20zlotych albo innego gowna w innej walucie
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Mar 17 2015 08:02am
Quote (Mexter @ Mar 18 2015 01:57am)
myslisz ze mnie to az tak interesuje? nawet nie sprawdzalem ktos napisal ze dostal to nie rozumiem na chuj ma trzymac i zwalac sobie konia ja zawsze oddaje probki albo jakies niepotrzebne keye, ale pewnie cebulaki stad beda w takim razie probowaly zarobic na nich 20zlotych albo innego gowna w innej walucie


spokojnie, jak dostane to bedziesz pierwszy w kolejce :)
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 17 2015 08:04am
Quote (nef200 @ 17 Mar 2015 15:02)
spokojnie, jak dostane to bedziesz pierwszy w kolejce :)


na keye takie dobre mmmm
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 17 2015 08:04am
kiedy pacz
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Mar 17 2015 08:10am
jaka rotacja dzisiej
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Mar 17 2015 08:11am
Raynor
Muradin
Falstad
Uther
Sonia
Jasnoskrzydła (od poziomu 12)
Męcik (od poziomu 15)
Go Back To Polska Topic List
Prev18788899091120Next
Add Reply New Topic New Poll