d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev187888990911715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,828
Joined: Jun 21 2007
Gold: 950.00
Warn: 20%
Nov 21 2012 09:50am
Quote (szefunio @ 21 Nov 2012 15:49)
Ja bym brał lacuni , szybsze bieganie przydatne ;D
Lacuni mam ale bez cc.

Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
Nov 21 2012 09:54am
Quote (bushlick @ 21 Nov 2012 16:30)
szypkie pytanie szypka odpowiedz:
czy mf zwieksza szanze na legendały?
pozdrawiam
wasz buszlik


nie zwieksza
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Nov 21 2012 10:28am
Co trzeba zrobić żeby odblokować kłesty? Jest jakiś sposób poza ich wykonaniem?
Member
Posts: 4,852
Joined: Dec 11 2011
Gold: 4.85
Nov 21 2012 10:29am
Quote (Xasthur @ 21 Nov 2012 17:28)
Co trzeba zrobić żeby odblokować kłesty? Jest jakiś sposób poza ich wykonaniem?


musisz zaliczyc :)
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Nov 21 2012 10:39am
Quote (Xasthur @ Nov 21 2012 05:28pm)
Co trzeba zrobić żeby odblokować kłesty? Jest jakiś sposób poza ich wykonaniem?


Niech ktos ci zalozy gre z questem, ktorego chcesz/potrzebujesz.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 21 2012 11:07am
Quote (HunTer]nK[ @ 21 Nov 2012 15:10)
ktora spadła z 200k do 6k  :blush:


aktualnie siareczki są po 43k
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 21 2012 11:12am
moze jakis uberek mp6++ mam 1 machinke

baba <--

This post was edited by t0xy on Nov 21 2012 11:14am
Member
Posts: 19,599
Joined: Oct 4 2007
Gold: 20.07
Nov 21 2012 11:14am
Quote (t0xy @ Nov 21 2012 07:12pm)
moze jakis uberek mp6++ mam 1 machinke


Ja mam 3 klucze z a3 i 7 z a1, brakuje mi klucza/kluczy z a2
Jeśli to nie będzie problemem, i zrobimy run (kilka runów) na a2 po klucz to ja bym chętnie wziął udział w tych uberach ;-)

<-- mąk.

This post was edited by 2007 on Nov 21 2012 11:14am
Member
Posts: 45,870
Joined: Mar 17 2008
Gold: 0.00
Nov 21 2012 11:15am
Quote (2007 @ Nov 21 2012 05:14pm)
Ja mam 3 klucze z a3 i 7 z a1, brakuje mi klucza/kluczy z a2
Jeśli to nie będzie problemem, i zrobimy run (kilka runów) na a2 po klucz to ja bym chętnie wziął udział w tych uberach ;-)

<-- mąk.


no to lecimy a2

Secret#2184 napisz

This post was edited by t0xy on Nov 21 2012 11:15am
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Nov 21 2012 11:33am
Poszukiwany delikwent z 3maszynkami i checia na 4x uber mp6, na szybko
Go Back To Polska Topic List
Prev187888990911715Next
Add Reply New Topic New Poll