Quote (t0xy @ Nov 21 2012 07:12pm)
moze jakis uberek mp6++ mam 1 machinke
Ja mam 3 klucze z a3 i 7 z a1, brakuje mi klucza/kluczy z a2
Jeśli to nie będzie problemem, i zrobimy run (kilka runów) na a2 po klucz to ja bym chętnie wziął udział w tych uberach ;-)
<-- mąk.
This post was edited by 2007 on Nov 21 2012 11:14am