d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev187888990911961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Nov 28 2011 04:38pm
Co szanowne grono jsp może polecić do oglądania?
Do tej pory oglądałem:
House M.D.
Castle
Two and a Half Men
Boardwalk Empire

Przymierzam się do ściągnięcia Gry o Tron oraz Mentalisty.
Doradźcie coś podobnego do tych powyżej.

BTW: House mi się zaczyna nudzić. Jakoś bez Cuddy to nie to samo.
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Nov 28 2011 04:38pm
o kurwa walking dead :o
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 28 2011 04:42pm
Quote (Phrarr @ 29 Nov 2011 00:38)
Co szanowne grono jsp może polecić do oglądania?
Do tej pory oglądałem:
House M.D.
Castle
Two and a Half Men
Boardwalk Empire

Przymierzam się do ściągnięcia Gry o Tron oraz Mentalisty.
Doradźcie coś podobnego do tych powyżej.

BTW: House mi się zaczyna nudzić. Jakoś bez Cuddy to nie to samo.


HiMyM / The Big Bang Theory / Californication / Chuck >>>> Two and a Half Men

Z tych bardziej obvious:
Homeland
Dexter
The Mentalist
SuperNatural
Fringe
24 hours
Entourage
Suits
Friday Night Lights
Jezeli podobne do Housa ( troche ) to : Lie to Me
Lost
Member
Posts: 14,619
Joined: May 24 2008
Gold: 103.00
Warn: 10%
Nov 28 2011 04:45pm
Quote (zYwi3c @ 29 Nov 2011 00:42)
HiMyM / The Big Bang Theory / Californication / Chuck >>>> Two and a Half Men

Z tych bardziej obvious:
Homeland
Dexter
The Mentalist
SuperNatural
Fringe
24 hours
Entourage
Suits
Friday Night Lights
Jezeli podobne do Housa ( troche ) to : Lie to Me
Lost


Dziękuje za listę ;) Na pewno coś z tego wybiorę dla siebie.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Nov 28 2011 05:16pm
Quote (Cannabisek @ Nov 28 2011 10:36pm)
http://www.youtube.com/watch?v=-Q5fSss6KOU

ja chce juz;p

HELLO WHORE

btw. nie wiedzialem ze ten koles co gra travisa to syn toma hanksa
Oczywiscie wszyscy na youtube wiedzieli, ze Geller nie zyl wczesniej. b)

Quote (Phrarr @ Nov 28 2011 10:45pm)
Dziękuje za listę ;) Na pewno coś z tego wybiorę dla siebie.
Community to najlepszy sitcom, Leverage jest dosc fajny, przyjemny do ogladania.

This post was edited by Pozer on Nov 28 2011 05:17pm
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 28 2011 05:18pm
Quote (Pozer @ 29 Nov 2011 01:16)
Oczywiscie wszyscy na youtube wiedzieli, ze Geller nie zyl wczesniej. b)


Nie chce mi sie wracac do wczesniejszych odcinkow, ale jestem calkiem pewny, ze on wczesniej zyl. Ciezko powiedziec, kiedy Travis go zabil :< ( Pewnie po tym jak zabil jego siostre )
Member
Posts: 24,532
Joined: Dec 31 2008
Gold: 0.01
Warn: 60%
Nov 28 2011 05:23pm
OK SPOJLER:




wychodzi na to, ze travis zablokowal dexa w windzie i wtedy dokonal mordu.
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Nov 28 2011 05:28pm
Quote (VinS @ 29 Nov 2011 00:28)
na pebie jest chyba z 60 zeszytów, ogólnie bez problemu mozna znaleźć


juz sie sciaga 79 partów
Quote (Cannabisek @ 29 Nov 2011 00:36)

btw. nie wiedzialem ze ten koles co gra travisa to syn toma hanksa


a tak sobie myslalem ze on w choj podobny do toma hanksa, nawet podobnie oczy mrużą

poki wszystko stoi, chyba zabiore sie za ogladanie supernatural
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Nov 28 2011 06:34pm
Quote (imnoise @ Nov 28 2011 07:23pm)
OK SPOJLER:




wychodzi na to, ze travis zablokowal dexa w windzie i wtedy dokonal mordu.


dokladnie cos podejzanie to wyszlo

Quote (zYwi3c @ Nov 28 2011 07:18pm)
Nie chce mi sie wracac do wczesniejszych odcinkow, ale jestem calkiem pewny, ze on wczesniej zyl. Ciezko powiedziec, kiedy Travis go zabil :< ( Pewnie po tym jak zabil jego siostre )


zyl w tym odcinku co ta babe porwali jak ja samochodem potracil :thumbsup:

i w najnowyszm chyba tez zyl bo dexter go widzial jak do szkoly wchodzil
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
Nov 28 2011 07:26pm
Quote (Phrarr @ Nov 29 2011 12:38am)
Co szanowne grono jsp może polecić do oglądania?
Do tej pory oglądałem:
House M.D.
Castle
Two and a Half Men
Boardwalk Empire

Przymierzam się do ściągnięcia Gry o Tron oraz Mentalisty.
Doradźcie coś podobnego do tych powyżej.

BTW: House mi się zaczyna nudzić. Jakoś bez Cuddy to nie to samo.


mentalista (the mentalist) pozer polecil i calkiem fajne
Quote (zYwi3c @ Nov 29 2011 01:18am)
Nie chce mi sie wracac do wczesniejszych odcinkow, ale jestem calkiem pewny, ze on wczesniej zyl. Ciezko powiedziec, kiedy Travis go zabil :< ( Pewnie po tym jak zabil jego siostre )


ostatnio juz nad tym dumalem :P sladu po lopacie nie mial na japie a tez jakos dziwne bylo zeby taki staruch przez okno wyskoczyl
i jednak sie sprawdzilo :) czekam na nastepny ep
jutro hałs :o
Go Back To Polska Topic List
Prev187888990911961Next
Add Reply New Topic New Poll