Quote (Phrarr @ Nov 29 2011 12:38am)
Co szanowne grono jsp może polecić do oglądania?
Do tej pory oglądałem:
House M.D.
Castle
Two and a Half Men
Boardwalk Empire
Przymierzam się do ściągnięcia Gry o Tron oraz Mentalisty.
Doradźcie coś podobnego do tych powyżej.
BTW: House mi się zaczyna nudzić. Jakoś bez Cuddy to nie to samo.
mentalista (the mentalist) pozer polecil i calkiem fajne
Quote (zYwi3c @ Nov 29 2011 01:18am)
Nie chce mi sie wracac do wczesniejszych odcinkow, ale jestem calkiem pewny, ze on wczesniej zyl. Ciezko powiedziec, kiedy Travis go zabil :< ( Pewnie po tym jak zabil jego siostre )
ostatnio juz nad tym dumalem

sladu po lopacie nie mial na japie a tez jakos dziwne bylo zeby taki staruch przez okno wyskoczyl
i jednak sie sprawdzilo

czekam na nastepny ep
jutro hałs
