Quote (Poeta @ 25 May 2011 19:35)
ile kosztuje nieprzyjemnosc grania w guwno?
Nie mam pojęcia.
Quote (Poeta @ 25 May 2011 20:05)
w honie to postacie w grze starsznie swieca, zwiekszenie kontrastu nie pomaga bo otoczenie tez sie zmienia, poza tym wole prosta grafike, bo sie wychowywalem na bg falloutach itp.
Nie zauważyłem, żeby postacie się świeciły, dla mnie całość w lolu jest bardziej oczojebna niż cokolwiek w honie.
This post was edited by Peu on May 25 2011 01:00pm