d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev18788899091206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 25 2011 09:27am
Quote (Saygon @ 24 May 2011 00:26)
Ogarnij temat alcapoone :D


linknij
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2011 09:34am
Quote (lszcz @ 25 May 2011 17:27)
linknij


Zniknal w czelusciach jsp.
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
May 25 2011 11:35am
ile kosztuje nieprzyjemnosc grania w guwno?
Member
Posts: 2,504
Joined: Feb 17 2011
Gold: 1.00
Warn: 20%
May 25 2011 11:36am
Quote (Poeta @ May 25 2011 10:35am)
ile kosztuje nieprzyjemnosc grania w guwno?


hodz na lola ziomeg
czemu ten syg mnie rozpierdala ; dd

This post was edited by C0b on May 25 2011 11:36am
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
May 25 2011 11:38am
Quote (C0b @ 25 May 2011 20:36)
hodz na lola ziomeg
czemu ten syg mnie rozpierdala ; dd


slyszalem ze ta gra jest niby lepsza niz lol, ale chojowo wyglada i jakos mi sie nie podoba

edit;/ poza tym co masz do pana bozi?

This post was edited by Poeta on May 25 2011 11:39am
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2011 11:51am
Quote (Poeta @ 25 May 2011 19:38)
slyszalem ze ta gra jest niby lepsza niz lol, ale chojowo wyglada i jakos mi sie nie podoba

edit;/ poza tym co masz do pana bozi?


Jesli twierdzisz, ze lol wyglada lepiej niz hon to cos jest nie tak. Chyba, ze lubujesz sie w oczojebnych kolorach jak w wowie.
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
May 25 2011 12:00pm
Quote (Saygon @ 25 May 2011 20:51)
Jesli twierdzisz, ze lol wyglada lepiej niz hon to cos jest nie tak. Chyba, ze lubujesz sie w oczojebnych kolorach jak w wowie.


lol >hon, dla mnie hon jest starsznie oczojebny

tylko mapa lepiej wyglada niz lolu, na czarnym tle lepiej jednak widac
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 25 2011 12:03pm


Co kto woli.
Ale banka chronosa>wszystkie inne efekty.

This post was edited by Saygon on May 25 2011 12:04pm
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
May 25 2011 12:05pm
Quote (Saygon @ 25 May 2011 21:03)
http://pcmedia.ign.com/pc/image/article/993/993745/league-of-legends-clash-of-fates-20090610044836505_640w.jpg
http://news.brothersoft.com/upload/news/Heroes%20of%20Newerth%20Gets%20New%20Character.jpg
Co kto woli.


w honie to postacie w grze starsznie swieca, zwiekszenie kontrastu nie pomaga bo otoczenie tez sie zmienia, poza tym wole prosta grafike, bo sie wychowywalem na bg falloutach itp.
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 25 2011 01:00pm
Quote (Poeta @ 25 May 2011 19:35)
ile kosztuje nieprzyjemnosc grania w guwno?


Nie mam pojęcia.

Quote (Poeta @ 25 May 2011 20:05)
w honie to postacie w grze starsznie swieca, zwiekszenie kontrastu nie pomaga bo otoczenie tez sie zmienia, poza tym wole prosta grafike, bo sie wychowywalem na bg falloutach itp.


Nie zauważyłem, żeby postacie się świeciły, dla mnie całość w lolu jest bardziej oczojebna niż cokolwiek w honie.

This post was edited by Peu on May 25 2011 01:00pm
Go Back To Polska Topic List
Prev18788899091206Next
Add Reply New Topic New Poll