Quote (Hasz @ 11 Nov 2010 10:34)
podobno od nowego roku bedzie kosztować coś koło 2000zł to prawda ?
firmy ktore beda mialy przychod chyba 150tys rocznie, beda placic dodatkowo 23% VAT
Jak pisze Dziennik Łódzki, 23-procentowy VAT dla szkół jazdy przyjęli już posłowie z Sejmowej Komisji Finansów Publicznych. Obowiązek odprowadzania podatku będzie dotyczył wszystkich ośrodków, które w 2011 r. przekroczą limit przychodu w wysokości 150 tys. zł. W praktyce płatnikami VAT zostaną największe i najbardziej renomowane szkoły jazdy.
czyli rozumiem ze to bedzie obowiazywac tak jakby w 2012 roku dopiero?
This post was edited by ManiakS on Nov 11 2010 03:45am