d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev18788899091125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 21,787
Joined: Jul 26 2005
Gold: 0.00
Nov 11 2010 03:08am
Rok temu stracilem, za rok moge robic /cry
Member
Posts: 1,600
Joined: Feb 7 2009
Gold: 2.92
Nov 11 2010 03:34am
podobno od nowego roku bedzie kosztować coś koło 2000zł to prawda ?
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Nov 11 2010 03:42am
Quote (Hasz @ 11 Nov 2010 10:34)
podobno od nowego roku bedzie kosztować coś koło 2000zł to prawda ?


firmy ktore beda mialy przychod chyba 150tys rocznie, beda placic dodatkowo 23% VAT
Jak pisze Dziennik Łódzki, 23-procentowy VAT dla szkół jazdy przyjęli już posłowie z Sejmowej Komisji Finansów Publicznych. Obowiązek odprowadzania podatku będzie dotyczył wszystkich ośrodków, które w 2011 r. przekroczą limit przychodu w wysokości 150 tys. zł. W praktyce płatnikami VAT zostaną największe i najbardziej renomowane szkoły jazdy.
czyli rozumiem ze to bedzie obowiazywac tak jakby w 2012 roku dopiero?

This post was edited by ManiakS on Nov 11 2010 03:45am
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Nov 11 2010 10:34am
Quote (ManiakS @ 11 Nov 2010 10:42)
firmy ktore beda mialy przychod chyba 150tys rocznie, beda placic dodatkowo 23% VAT
Jak pisze Dziennik Łódzki, 23-procentowy VAT dla szkół jazdy przyjęli już posłowie z Sejmowej Komisji Finansów Publicznych. Obowiązek odprowadzania podatku będzie dotyczył wszystkich ośrodków, które w 2011 r. przekroczą limit przychodu w wysokości 150 tys. zł. W praktyce płatnikami VAT zostaną największe i najbardziej renomowane szkoły jazdy.
czyli rozumiem ze to bedzie obowiazywac tak jakby w 2012 roku dopiero?


up
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Nov 11 2010 10:35am
Nowowybrany rzad tak robi , wszystko w gore idzie a na lecha k. narzekali
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Nov 11 2010 10:36am
Mam nadzieję że prawko + kurs będzie teraz kosztowało znacznie więcej, mniej młodych kierowców = mniej wypadków h3h3h3
Member
Posts: 62,658
Joined: Oct 28 2006
Gold: 23,000.10
Nov 11 2010 10:36am
Quote (ManiakS @ 11 Nov 2010 10:42)
firmy ktore beda mialy przychod chyba 150tys rocznie, beda placic dodatkowo 23% VAT
Jak pisze Dziennik Łódzki, 23-procentowy VAT dla szkół jazdy przyjęli już posłowie z Sejmowej Komisji Finansów Publicznych. Obowiązek odprowadzania podatku będzie dotyczył wszystkich ośrodków, które w 2011 r. przekroczą limit przychodu w wysokości 150 tys. zł. W praktyce płatnikami VAT zostaną największe i najbardziej renomowane szkoły jazdy.
czyli rozumiem ze to bedzie obowiazywac tak jakby w 2012 roku dopiero?


na to wyglada
i teraz takie szkoly jazdy które mialy mniejszy przychod niz te 150k beda mialy kursy po 1000zl dalej a inne 2x moar ?
Member
Posts: 8,963
Joined: Jan 22 2007
Gold: 1.00
Nov 11 2010 10:37am
Quote (Leothyr @ 11 Nov 2010 17:36)
Mam nadzieję że prawko + kurs będzie teraz kosztowało znacznie więcej, mniej młodych kierowców = mniej wypadków h3h3h3


nie :ph34r:
Member
Posts: 35,330
Joined: Oct 28 2009
Gold: 15,993.20
Nov 11 2010 10:42am
Ja juz mam prawko wiec moze podrozec :P
Member
Posts: 11,729
Joined: Dec 15 2007
Gold: 1,280.01
Nov 11 2010 10:48am
Quote (osk4rr @ 11 Nov 2010 17:42)
Ja juz mam prawko wiec moze podrozec  :P


otoz to :D
Go Back To Polska Topic List
Prev18788899091125Next
Add Reply New Topic New Poll