d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev18788899091268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 9,089
Joined: Jan 10 2007
Gold: 350.00
Jul 4 2011 11:19am
na początek możesz sobie anolisa kupić szczególnie zielone ładnie się prezentują są ruchliwe i w ogóle dojebane
nie wiem ale ja poluje w późniejszym czasie na Agamę Brodatą bo podobno jak ma nie za wysoko terrarium potrafi się tak dać oswoić, że sama będzie wychodzić i wchodzić. Do tego są tak przyjazne ludziom, że dają się nauczyć swojego imienia.
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Jul 4 2011 11:21am
Quote (kipone @ Jul 4 2011 06:19pm)
na początek możesz sobie anolisa kupić szczególnie zielone ładnie się prezentują są ruchliwe i w ogóle dojebane
nie wiem ale ja poluje w późniejszym czasie na Agamę Brodatą bo podobno jak ma nie za wysoko terrarium potrafi się tak dać oswoić, że sama będzie wychodzić i wchodzić. Do tego są tak przyjazne ludziom, że dają się nauczyć swojego imienia.


ną za moim kolegą to spaceruje po mieszkaniu, cały czas za nim łazi :wub:
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Jul 4 2011 11:37am
Quote (kipone @ Jul 4 2011 06:19pm)
na początek możesz sobie anolisa kupić szczególnie zielone ładnie się prezentują są ruchliwe i w ogóle dojebane
nie wiem ale ja poluje w późniejszym czasie na Agamę Brodatą bo podobno jak ma nie za wysoko terrarium potrafi się tak dać oswoić, że sama będzie wychodzić i wchodzić. Do tego są tak przyjazne ludziom, że dają się nauczyć swojego imienia.


Gdzie tego anolisa mogę kupić? Bo na allegro wielkiego wyboru nie ma.
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jul 6 2011 09:02am
hehe kupuje jednak chyba weza zbozowego bo mam okazje od kumpla razem z terrarium :)
co o nim myslicie? dobry wybor na poczatek?
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jul 6 2011 09:15am
Quote (elfisher @ Jul 6 2011 04:02pm)
hehe kupuje jednak chyba weza zbozowego bo mam okazje od kumpla razem z terrarium :)
co o nim myslicie? dobry wybor na poczatek?


latwy , odporny na bledy , nie potrzebuje szczegolnych warunkow . Nawet mnozy sie latwo , ez
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jul 11 2011 07:03pm
Jeszcze raz polecam Spidershop!:)
Jako, że angelo trochę dał dupy i sprzedał murinusa classic odłożonego dla mnie komuś innemu dostałem Pamphobeteusa Nigricolor :))
Wynikało to pewnie też z faktu ,że zrobiłem dość spore zamówienie. Tak czy siak on i P. sp Machala w mojej kolekcji. Piękne pajączki jak na tak wczesne stadium.

This post was edited by myr00n on Jul 11 2011 07:04pm
Member
Posts: 8,842
Joined: Jan 22 2010
Gold: 3,995.00
Jul 12 2011 03:20am
potwierdzam , jestem co jakis czas w tym sklepie, biore male podrostki , narazie zakupilem 8 pajakow i jestem super zadowolony. Troche na zadupiu sie znajduje ten sklep , no ale nawet jeden autobus dojezdza wiec ez.

Quote (myr00n @ Jul 12 2011 02:03am)
Jeszcze raz polecam Spidershop!:)
Jako, że angelo trochę dał dupy i sprzedał murinusa classic odłożonego dla mnie komuś innemu dostałem Pamphobeteusa Nigricolor :))
Wynikało to pewnie też z faktu ,że zrobiłem dość spore zamówienie. Tak czy siak on i P. sp Machala w mojej kolekcji. Piękne pajączki jak na tak wczesne stadium.


Ty jestes z okolic czy bierzesz wysylke?

Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Jul 12 2011 02:44pm
Quote (TheMrJohnnyp @ 12 Jul 2011 10:20)
potwierdzam , jestem co jakis czas w tym sklepie, biore male podrostki , narazie zakupilem 8 pajakow i jestem super zadowolony. Troche na zadupiu sie znajduje ten sklep , no ale nawet jeden autobus dojezdza wiec ez.



Ty jestes z okolic czy bierzesz wysylke?


Zamawiałem. Jestem z gdańska.
Member
Posts: 3,845
Joined: Sep 10 2006
Gold: 0.00
Jul 13 2011 07:52am
Quote (myr00n @ 12 Jul 2011 03:03)
Jeszcze raz polecam Spidershop!:)
Jako, że angelo trochę dał dupy i sprzedał murinusa classic odłożonego dla mnie komuś innemu dostałem Pamphobeteusa Nigricolor :))
Wynikało to pewnie też z faktu ,że zrobiłem dość spore zamówienie. Tak czy siak on i P. sp Machala w mojej kolekcji. Piękne pajączki jak na tak wczesne stadium.


Popieram przedmówcę, angelo jest naprawdę solidnym sprzedawcą, jakieś 2 lata temu w zimie kupowałem od niego pająki za prawie 200 zł, 3/4 z nich padło w czasie wysyłki (nieszczęśliwy zbieg okoliczności, w dzień wysłania temperatura spadła z -5 do -20 stopni, nie było szans żeby pająki przeżyły) i pomimo tego, że nie była to jego wina, wysłał pająki drugi raz, bez żadnej dopłaty, itd. W sumie zamawiałem u niego ptaszniki jakieś 3 razy, zawsze były świetnie zapakowane, takie, jakie zamówiłem, ogólnie wszystko w porządku.
Member
Posts: 8,142
Joined: May 8 2007
Gold: 112,000.00
Jul 20 2011 02:48pm
sup.
lasiodora l3, irminia powinna się niedługo zbierać na l4, a ornata powoli na l7. w planach zakup jakiegoś podziemnego, może nawet takiego http://www.youtube.com/watch?v=21IcYU2snN8. fajnie się chowa :thumbsup:

btw. uwielbiam jego filmiki!

This post was edited by Misiek132 on Jul 20 2011 02:49pm
Go Back To Polska Topic List
Prev18788899091268Next
Add Reply New Topic New Poll