Quote (marvolo @ 30 Dec 2010 02:31)
pozamiatales mnie ^^ ...lenalee jeszcze byla spoko do czasu az jej wlosy obcieli i nogi zabandazowali ^^
wolalbym bym motyw Eda z Winry
ale oni sie tam ciupciali na końcu ;D
Quote (Saygon @ 30 Dec 2010 02:35)
Dlatego nie ogladam tasiemcow. Oprocz db z sentymentu. Do tej pory mam mokre oczy ogladajac ostatni odcinek

jakiś czas temu także to porzuciłem
This post was edited by GTS001 on Dec 29 2010 07:35pm