d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Drum'n'bass I Pochodne Gatunki > Temat Oficjalny
Prev18788899091146Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Feb 8 2014 08:23am


4:20 <3
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Feb 10 2014 10:58am


dooobzie jest
Member
Posts: 17,939
Joined: May 9 2008
Gold: 6,562.00
Feb 11 2014 09:29am


fajne dobrze wchodzi w 0:45

niestety mam za slabe glosniki do tego logitech z623

This post was edited by PinkGirlNati on Feb 11 2014 09:30am
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 11 2014 09:39am
Quote (PinkGirlNati @ 11 Feb 2014 16:29)
http://www.youtube.com/watch?v=-8Mwe8ZPZ_8

fajne dobrze wchodzi w 0:45

niestety mam za slabe glosniki do tego logitech z623


ale tandeta. chyba bym zwariowal od sluchania takiego crapu.


Quote (BUZZ_ASTRAL @ 10 Feb 2014 17:58)
http://www.youtube.com/watch?v=3omTomFaNZs

dooobzie jest


a to jest prawidlowa petarda, wyciaga kit z okien.

This post was edited by Czlowiek_Interesu on Feb 11 2014 09:42am
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Feb 11 2014 10:55am
Quote (Czlowiek_Interesu @ Feb 11 2014 04:39pm)
ale tandeta. chyba bym zwariowal od sluchania takiego crapu.




a to jest prawidlowa petarda, wyciaga kit z okien.


props

jebac klauny
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Feb 11 2014 11:01am
EJ JEST SET LIKŁIDOWY POSLUCHAJCIE SE JAK CHCECIE LIKLIDOW. KROTKI I WO GULE

https://soundcloud.com/casual-one/alksndr

/e EDIT PIAF wrzucam najlepszy numer likłidowy na swiecie i chetnie poznam lepszy jezeli istnieje kurwa. sory za spam chlopaki na prawde przepraszam



ej ziom z burialem w awatarze ty nie jestes czasem haos_n? :D

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on Feb 11 2014 11:18am
Member
Posts: 1,364
Joined: Feb 19 2013
Gold: 0.00
Warn: 10%
Feb 11 2014 11:30am
hehe, nie jestem kejosem. skad taki pomysl?
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Feb 11 2014 11:37am
Quote (Czlowiek_Interesu @ Feb 11 2014 06:30pm)
hehe, nie jestem kejosem. skad taki pomysl?


nie wiem w sumei prostackie skojarzenie, tez mial swego czasu buriala w awatarze i dobry gust/ hasztag asslick

This post was edited by BUZZ_ASTRAL on Feb 11 2014 11:37am
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Feb 13 2014 03:53am
przypominam mistrza perki
Member
Posts: 3,329
Joined: Jan 13 2010
Gold: 3,815.90
Warn: 10%
Feb 16 2014 02:31pm

:ph34r:
Go Back To Polska Topic List
Prev18788899091146Next
Add Reply New Topic New Poll