d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Silownia. > Temat Oficjalny.
Prev18788899091166Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Jan 20 2010 04:42pm
Quote (Shapiro @ Jan 20 2010 11:42pm)
Jestem fajniusi bez silowni i prezenia sie do lustra. Pozdrawiam


UWIELBIAM prężyć się do lustra.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jan 20 2010 04:44pm
Quote (Leothyr @ Jan 20 2010 11:42pm)
UWIELBIAM prężyć się do lustra.


Ja lubie placki i skrzydelka z kurczaka
Member
Posts: 8,414
Joined: Nov 6 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 20 2010 04:51pm
Quote (Shapiro @ Jan 20 2010 10:44pm)
Ja lubie placki i skrzydelka z kurczaka


a ja koksuje na mase ;)
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jan 20 2010 04:52pm
Quote (CdDreamSkill @ Jan 21 2010 12:51am)
a ja koksuje na mase ;)


a ja na siłce

ok, do osiemnastki swojej chce wykurwiac 140 na klate
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jan 20 2010 04:53pm
Quote (Furious92 @ Jan 20 2010 11:52pm)
a ja na siłce

ok, do osiemnastki swojej chce wykurwiac 140 na klate


I co to pozniej da? Po osiemnastce zrobisz sobie fotke czy filmik i bedziesz wszystkim pokazywal ze do osiemnastki wyciskales 140 na klate? Nie kumam tego, no off ale dla mnie to nie bawi. Potraktuj to jako plusjedyneczke, takie moje personal thoughts
Member
Posts: 40,570
Joined: Sep 24 2006
Gold: 1.43
Jan 20 2010 04:54pm
Quote (Leothyr @ 21 Jan 2010 00:42)
UWIELBIAM prężyć się do lustra.


to mamy cos wspolnego B)
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jan 20 2010 04:55pm
Quote (Shapiro @ Jan 21 2010 12:53am)
I co to pozniej da? Po osiemnastce zrobisz sobie fotke czy filmik i bedziesz wszystkim pokazywal ze do osiemnastki wyciskales 140 na klate? Nie kumam tego, no off ale dla mnie to nie bawi. Potraktuj to jako plusjedyneczke, takie moje personal thoughts


żebyś wiedział, że tak zrobię. nie docenisz ile wylanego potu, kontuzji, wylanej krwi nawet czasem się przechodzi żeby takie cos osiągnąć, zwłaszcza że jestem mutantem jak na swój wiek.
Member
Posts: 30,000
Joined: May 11 2007
Gold: 0.00
Jan 20 2010 04:56pm
Quote (Furious92 @ Jan 20 2010 11:55pm)
żebyś wiedział, że tak zrobię. nie docenisz ile wylanego potu, kontuzji, wylanej krwi nawet czasem się przechodzi żeby takie cos osiągnąć, zwłaszcza że jestem mutantem jak na swój wiek.


I wlasnie z tego powodu nie kumam tego lansu na silke. Ludzie wygladaja jak disabled evil outcome
Member
Posts: 8,414
Joined: Nov 6 2008
Gold: Locked
Trader: Scammer
Jan 20 2010 04:57pm
Quote (Furious92 @ Jan 20 2010 10:55pm)
żebyś wiedział, że tak zrobię. nie docenisz ile wylanego potu, kontuzji, wylanej krwi nawet czasem się przechodzi żeby takie cos osiągnąć, zwłaszcza że jestem mutantem jak na swój wiek.


gieb foto
Member
Posts: 31,989
Joined: Feb 28 2007
Gold: 5.10
Jan 20 2010 04:58pm
Quote (Shapiro @ Jan 21 2010 12:56am)
I wlasnie z tego powodu nie kumam tego lansu na silke. Ludzie wygladaja jak disabled evil outcome


napisałem przecież że tego nie zrozumiesz :)

Quote (CdDreamSkill @ Jan 21 2010 12:57am)
gieb foto


foto jak foto, siła niezbadana we mnie tkwi! :<

no kurwa, nigdy nóg nie ćwiczyłem, podchodze do przysiadu - 150

-_-
Go Back To Polska Topic List
Prev18788899091166Next
Closed New Topic New Poll