d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev1869870871872873930Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 100,918
Joined: Oct 11 2005
Gold: 121,825.00
Dec 13 2009 08:53am
Quote (Kovernus @ 13 Dec 2009 16:51)
HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Diablo II\Aux Battle.net
Zmieniasz ip.. Sprawdz. Na wszelkiego zachowaj to ip :D


okej dzięki wielkie potem ogarnę
Member
Posts: 9,941
Joined: Oct 4 2007
Gold: 10.00
Warn: 20%
Dec 13 2009 09:13am
Czy an 30% można wstawiać wideo do posta? Czy muszę mieć mniej %?
Banned
Posts: 1,017
Joined: Dec 8 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 13 2009 09:13am
Quote (Ulan @ Dec 13 2009 04:13pm)
Czy an 30% można wstawiać wideo do posta? Czy muszę mieć mniej %?


Proponuję sprawdzić.
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Dec 13 2009 11:00am
Quote (Ulan @ 13 Dec 2009 16:13)
Czy an 30% można wstawiać wideo do posta? Czy muszę mieć mniej %?


Wydaje mi sie, ze nie.
Member
Posts: 12,153
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 13 2009 01:27pm
czy zeby miec 95 es na jakim lvlu musze to miec ? slyszalem ze 20 ale z itemami czy bez? i jak dam switha to bede mial nadal tyle samo czy nie ?
Banned
Posts: 11,408
Joined: May 16 2006
Gold: 0.00
Warn: 90%
Dec 13 2009 03:37pm
Quote (Ulan @ 13 Dec 2009 16:13)
Czy an 30% można wstawiać wideo do posta? Czy muszę mieć mniej %?


20%
Member
Posts: 22,408
Joined: Apr 15 2008
Gold: 26.00
Dec 13 2009 10:31pm
Quote (Nakurf @ Dec 13 2009 09:27pm)
czy zeby miec 95 es na jakim lvlu musze to miec ? slyszalem ze 20 ale z itemami czy bez? i jak dam switha to bede mial nadal tyle samo czy nie ?


Napewno z itemami bez nie da rady, tak jak dasz swith nadal będziesz miał tyle samo
Member
Posts: 12,153
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Warn: 10%
Dec 13 2009 10:47pm
Quote (MCHAL @ Dec 14 2009 06:31am)
Napewno z itemami bez nie da rady, tak jak dasz swith nadal będziesz miał tyle samo


wiec co musze zrobic zeby miec es 95 ?
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold: 0.00
Dec 14 2009 04:49am
jest tu jakis classicBeta trade forum?:>
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold: 1,236.51
Warn: 30%
Dec 14 2009 05:48am
Quote (sify11 @ 14 Dec 2009 11:49)
jest tu jakis classicBeta trade forum?:>


po co handlowac na krainie, ktora zostanie usunieta?
Go Back To Polska Topic List
Prev1869870871872873930Next
Closed New Topic New Poll