☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Glupie Pytania > Madre Odpowiedzi
Prev
1
869
870
871
872
873
930
Next
Closed
New Topic
New Poll
Views: 136206
Replies: 9291
Track Topic
umbrela
Member
Posts: 100,918
Joined: Oct 11 2005
Gold
:
121,825.00
#8701
Dec 13 2009 08:53am
Quote (Kovernus @ 13 Dec 2009 16:51)
HKEY_CURRENT_USER\Software\Blizzard Entertainment\Diablo II\Aux Battle.net
Zmieniasz ip.. Sprawdz. Na wszelkiego zachowaj to ip
okej dzięki wielkie potem ogarnę
Ulan
Member
Posts: 9,941
Joined: Oct 4 2007
Gold
:
10.00
Warn: 20%
#8702
Dec 13 2009 09:13am
Czy an 30% można wstawiać wideo do posta? Czy muszę mieć mniej %?
Kovernus
Banned
Posts: 1,017
Joined: Dec 8 2009
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#8703
Dec 13 2009 09:13am
Quote (Ulan @ Dec 13 2009 04:13pm)
Czy an 30% można wstawiać wideo do posta? Czy muszę mieć mniej %?
Proponuję sprawdzić.
SilentSpamer
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold
:
1,236.51
Warn: 30%
#8704
Dec 13 2009 11:00am
Quote (Ulan @ 13 Dec 2009 16:13)
Czy an 30% można wstawiać wideo do posta? Czy muszę mieć mniej %?
Wydaje mi sie
, ze nie.
Nakurf
Member
Posts: 12,153
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#8705
Dec 13 2009 01:27pm
czy zeby miec 95 es na jakim lvlu musze to miec ? slyszalem ze 20 ale z itemami czy bez? i jak dam switha to bede mial nadal tyle samo czy nie ?
Prospero
Banned
Posts: 11,408
Joined: May 16 2006
Gold
:
0.00
Warn: 90%
#8706
Dec 13 2009 03:37pm
Quote (Ulan @ 13 Dec 2009 16:13)
Czy an 30% można wstawiać wideo do posta? Czy muszę mieć mniej %?
20%
MCHAL
Member
Posts: 22,408
Joined: Apr 15 2008
Gold
:
26.00
#8707
Dec 13 2009 10:31pm
Quote (Nakurf @ Dec 13 2009 09:27pm)
czy zeby miec 95 es na jakim lvlu musze to miec ? slyszalem ze 20 ale z itemami czy bez? i jak dam switha to bede mial nadal tyle samo czy nie ?
Napewno z itemami bez nie da rady, tak jak dasz swith nadal będziesz miał tyle samo
Nakurf
Member
Posts: 12,153
Joined: Sep 2 2009
Gold
:
0.00
Warn: 10%
#8708
Dec 13 2009 10:47pm
Quote (MCHAL @ Dec 14 2009 06:31am)
Napewno z itemami bez nie da rady, tak jak dasz swith nadal będziesz miał tyle samo
wiec co musze zrobic zeby miec es 95 ?
sify11
Member
Posts: 1,353
Joined: Jun 24 2009
Gold
:
0.00
#8709
Dec 14 2009 04:49am
jest tu jakis classicBeta trade forum?:>
SilentSpamer
Banned
Posts: 50,181
Joined: Feb 21 2007
Gold
:
1,236.51
Warn: 30%
#8710
Dec 14 2009 05:48am
Quote (sify11 @ 14 Dec 2009 11:49)
jest tu jakis classicBeta trade forum?:>
po co handlowac na krainie, ktora zostanie usunieta?
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
869
870
871
872
873
930
Next
Closed
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact