☰
d2jsp
Rules
Help
Forum Gold FAQ
Live Streams
Photo Gallery
Hourly Raffle
Ladder Slasher
Log In
Register
Log In
Register
Account Recovery
Resend Validation Email
d2jsp Forums
>
Off-Topic
>
International
>
Polska
> Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev
1
86
87
88
89
90
120
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
Views: 25703
Replies: 1191
Track Topic
hehehehehe
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold
:
0.00
#871
Mar 16 2015 04:04pm
kurwy dopiero teraz daly 4 kody do bety
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#872
Mar 16 2015 05:03pm
Quote (hehehehehe @ 16 Mar 2015 23:04)
kurwy dopiero teraz daly 4 kody do bety
Claim the New Cindermane Charger with WoW’s Recruit-a-Friend!
serio xd a mam z 2 znajomych jeszcze, ktorzy nie maja dostepu do bety
Pozer
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold
:
4,043.00
Warn: 10%
#873
Mar 16 2015 05:40pm
Owsze, rowniez dostalem 4 klucze.
WickedBlossom
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold
:
0.00
#874
Mar 16 2015 05:43pm
podeslijcie 1 albo 2 via pm
Mexter
Banned
Posts: 10,148
Joined: Aug 14 2008
Gold
:
0.30
#875
Mar 16 2015 05:44pm
Jezeli ktos dostal kody dla znajomych to bede wdzieczny za jakis podarunek. Mam cala klasyke , wymaxowane postacie w wowie na nowym dodatku w hearthstone zlote portrety sc2 itd. rowniez a kodu do dzisiaj nie otrzymalem ani zaproszenia tez nie.
WickedBlossom
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold
:
0.00
#876
Mar 16 2015 05:45pm
Quote (Mexter @ Mar 17 2015 12:44am)
Jezeli ktos dostal kody dla znajomych to bede wdzieczny za jakis podarunek. Mam cala klasyke , wymaxowane postacie w wowie na nowym dodatku w hearthstone zlote portrety sc2 itd. rowniez a kodu do dzisiaj nie otrzymalem ani zaproszenia tez nie.
boterom nie rozdajom
Mexter
Banned
Posts: 10,148
Joined: Aug 14 2008
Gold
:
0.30
#877
Mar 16 2015 05:46pm
Quote (WickedBlossom @ Mar 17 2015 12:45am)
boterom nie rozdajom
gowno prawda moj kolega smurfowal botem kazda postac po kolei na alter acc i dostal na niego zaproszenie a na maina nie dostal. ja tez nie jestem idiota i klasyki nie wbijam na jakies lewe konta inaczej bym chyba nie plakal
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#878
Mar 16 2015 06:38pm
Quote (Mexter @ 17 Mar 2015 00:44)
Jezeli ktos dostal kody dla znajomych to bede wdzieczny za jakis podarunek. Mam cala klasyke , wymaxowane postacie w wowie na nowym dodatku w hearthstone zlote portrety sc2 itd. rowniez a kodu do dzisiaj nie otrzymalem ani zaproszenia tez nie.
a zaruchales juz?
nef200
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold
:
4.43
Warn: 10%
#879
Mar 16 2015 06:39pm
Quote (Xploosiv @ Mar 17 2015 12:38pm)
a zaruchales juz?
tradek idz spac bo rano trzeba grac
Unsainted
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold
:
39,091.10
#880
Mar 16 2015 06:44pm
Quote (nef200 @ 17 Mar 2015 01:39)
tradek idz spac bo rano trzeba grac
nie lubie rano grac;/ pozatym mam jeszcze z 4strony a4 kodu do napisania
Go Back To
Polska
Topic List
Prev
1
86
87
88
89
90
120
Next
Add Reply
New Topic
New Poll
© 2003-2026 d2jsp
Contact