d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev18687888990120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,404
Joined: Jul 24 2013
Gold: 0.00
Mar 16 2015 04:04pm
kurwy dopiero teraz daly 4 kody do bety
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 16 2015 05:03pm
Quote (hehehehehe @ 16 Mar 2015 23:04)
kurwy dopiero teraz daly 4 kody do bety


Claim the New Cindermane Charger with WoW’s Recruit-a-Friend!
serio xd a mam z 2 znajomych jeszcze, ktorzy nie maja dostepu do bety
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Mar 16 2015 05:40pm
Owsze, rowniez dostalem 4 klucze.
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 16 2015 05:43pm
podeslijcie 1 albo 2 via pm
Banned
Posts: 10,148
Joined: Aug 14 2008
Gold: 0.30
Mar 16 2015 05:44pm
Jezeli ktos dostal kody dla znajomych to bede wdzieczny za jakis podarunek. Mam cala klasyke , wymaxowane postacie w wowie na nowym dodatku w hearthstone zlote portrety sc2 itd. rowniez a kodu do dzisiaj nie otrzymalem ani zaproszenia tez nie.
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 16 2015 05:45pm
Quote (Mexter @ Mar 17 2015 12:44am)
Jezeli ktos dostal kody dla znajomych to bede wdzieczny za jakis podarunek. Mam cala klasyke , wymaxowane postacie w wowie na nowym dodatku w hearthstone zlote portrety sc2 itd. rowniez a kodu do dzisiaj nie otrzymalem ani zaproszenia tez nie.


boterom nie rozdajom
Banned
Posts: 10,148
Joined: Aug 14 2008
Gold: 0.30
Mar 16 2015 05:46pm
Quote (WickedBlossom @ Mar 17 2015 12:45am)
boterom nie rozdajom


gowno prawda moj kolega smurfowal botem kazda postac po kolei na alter acc i dostal na niego zaproszenie a na maina nie dostal. ja tez nie jestem idiota i klasyki nie wbijam na jakies lewe konta inaczej bym chyba nie plakal
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 16 2015 06:38pm
Quote (Mexter @ 17 Mar 2015 00:44)
Jezeli ktos dostal kody dla znajomych to bede wdzieczny za jakis podarunek. Mam cala klasyke , wymaxowane postacie w wowie na nowym dodatku w hearthstone zlote portrety sc2 itd. rowniez a kodu do dzisiaj nie otrzymalem ani zaproszenia tez nie.


a zaruchales juz?
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Mar 16 2015 06:39pm
Quote (Xploosiv @ Mar 17 2015 12:38pm)
a zaruchales juz?


tradek idz spac bo rano trzeba grac
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 16 2015 06:44pm
Quote (nef200 @ 17 Mar 2015 01:39)
tradek idz spac bo rano trzeba grac


nie lubie rano grac;/ pozatym mam jeszcze z 4strony a4 kodu do napisania
Go Back To Polska Topic List
Prev18687888990120Next
Add Reply New Topic New Poll