Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ 29 Nov 2011 00:06)
THE WALKING DEAD
N1 ODCINEK. OGOLNIE NA 4CHANIE PRZECZYTALEM JUZ KILKA DNI TEMU SPOILERA, ZE ZNAJDA SOFIJE W TEJ SZOPIE HERSZELA. CIEKAWE CO TERAZ Z TYM WSZYSTKIM CZY ICH HERSZEL WYJEBIE CZY CO.
FAJNIE JAKBY PO PROSTU ZAPIERDOLILI CALA TA GIMBAZE Z FARMY I SAMI SIE NA NIA PRZENIESLI. DOBRA SPINA DEJLA Z SZEJNEM, MAM BEKE. BTW. RUCHALBYM ANDREE (JUZ MI STOI XD)
DEXTER
KURWA, JARAM SIE. ZAJEBISCIE JAKBY SIE OKAZALO, ZE TRAVIS JEST TYM MORDERCA, A GELLER JAKBY PAZIEM. TYLE, ZE NIE OGARNIAM KWESTII ZABICIA SWOJEJ (W SENSIE TRAVISA) SIOSTRY, UWOLNIENIA DZIWKI, ITP.
JAK W SERIALU OGARNA ZEBY WYJASNIC TO JAKOS FAJNIE BEDE ZADOWOLONY.
BTW. BRECHA Z QUINNA W CHUJ.
mysle ze cos wyniknie z louisem i jeszcze sie okaze ze to on jest tym morderca
co do walking dead na reszcie cos powoli rusza, chyba zabiore sie za komiks jak gdzies znajde w necie, bo nie moge sie doczekac nowych odcinków mimo iz ciagle mnie zawodza