d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seriale > Temat Oficjalny
Prev186878889901961Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Nov 28 2011 03:13pm
Walking Dead jeden z lepszych odcinków. Zastanawia mnie tylko, czy to już koniec sezonu? Na zakończenie była coś mowa o kolejnej serii w lutym.
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 28 2011 03:14pm
Quote (imnoise @ 28 Nov 2011 21:08)
moze nie napierdalajcie spoilerami, co? nie kazdy chce znac zakonczenie odcinka przed obejrzeniem.  -_-



i american horror story. niezle ryje beret i jest ciekawy.


To chyba oczywiste, że ludzie rozmawiają o serialach, które danego dnia są do obejrzenia. Może trochę przesadzamy ze spoilami. Ja nawet nie zaglądam do tematu jeśli nie obejrzałem nowego odcinka, proste.

Quote (VolveR @ 28 Nov 2011 21:13)
Walking Dead jeden z lepszych odcinków. Zastanawia mnie tylko, czy to już koniec sezonu? Na zakończenie była coś mowa o kolejnej serii w lutym.


No niestety następny odcinek serii dopiero 12 lutego :/

This post was edited by myl0rd on Nov 28 2011 03:16pm
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 28 2011 03:47pm
Quote (Patryk1991 @ 28 Nov 2011 21:43)
dobrze prawisz papryk :O


moze dexter go nie widzial bo to travis powiedzial ze geller idzie chuj wie bardziej dziwne jest to ze ta dziewczyna ktora uwolnij travis wczesniej powiedziala ze bylo 2 mezczyzn wiec albo go zabil niedawno albo jest jeszcze ktos albo to sa jakies jaja :wacko:
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Nov 28 2011 03:47pm
Quote (Patryk1991 @ 28 Nov 2011 22:43)
dobrze prawisz papryk :O


On go nie widzial, spojrzal w strone, gdzie Travis sie patrzyl .. w sumie niezla poryta sytacja z tym Gallardem.
Moze on wczesniej zyl, tylko poprostu teraz go Travis zajebal i ciagle ma omamy, ze on zyje ?


@Pozer
Homeland zajebisty, imo chyba nawet warto przerwac SuperNatural, zeby to zobaczyc
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Nov 28 2011 03:51pm
dobry motyw z Quinnem ;D
Member
Posts: 17,162
Joined: May 2 2006
Gold: 21,979.00
Nov 28 2011 03:56pm
W 10minut by Geller tak nie zamarzł, ciekaw jestem co z tego wyniknie :>
Banned
Posts: 585
Joined: Nov 18 2011
Gold: 0.00
Warn: 70%
Nov 28 2011 04:06pm
THE WALKING DEAD
N1 ODCINEK. OGOLNIE NA 4CHANIE PRZECZYTALEM JUZ KILKA DNI TEMU SPOILERA, ZE ZNAJDA SOFIJE W TEJ SZOPIE HERSZELA. CIEKAWE CO TERAZ Z TYM WSZYSTKIM CZY ICH HERSZEL WYJEBIE CZY CO.
FAJNIE JAKBY PO PROSTU ZAPIERDOLILI CALA TA GIMBAZE Z FARMY I SAMI SIE NA NIA PRZENIESLI. DOBRA SPINA DEJLA Z SZEJNEM, MAM BEKE. BTW. RUCHALBYM ANDREE (JUZ MI STOI XD)

DEXTER
KURWA, JARAM SIE. ZAJEBISCIE JAKBY SIE OKAZALO, ZE TRAVIS JEST TYM MORDERCA, A GELLER JAKBY PAZIEM. TYLE, ZE NIE OGARNIAM KWESTII ZABICIA SWOJEJ (W SENSIE TRAVISA) SIOSTRY, UWOLNIENIA DZIWKI, ITP.
JAK W SERIALU OGARNA ZEBY WYJASNIC TO JAKOS FAJNIE BEDE ZADOWOLONY.
BTW. BRECHA Z QUINNA W CHUJ.
Member
Posts: 7,255
Joined: Feb 13 2009
Gold: 0.00
Nov 28 2011 04:22pm
Quote (SLAWOMIR_TOCZEK @ 29 Nov 2011 00:06)
THE WALKING DEAD
N1 ODCINEK. OGOLNIE NA 4CHANIE PRZECZYTALEM JUZ KILKA DNI TEMU SPOILERA, ZE ZNAJDA SOFIJE W TEJ SZOPIE HERSZELA. CIEKAWE CO TERAZ Z TYM WSZYSTKIM CZY ICH HERSZEL WYJEBIE CZY CO.
FAJNIE JAKBY PO PROSTU ZAPIERDOLILI CALA TA GIMBAZE Z FARMY I SAMI SIE NA NIA PRZENIESLI. DOBRA SPINA DEJLA Z SZEJNEM, MAM BEKE. BTW. RUCHALBYM ANDREE (JUZ MI STOI XD)

DEXTER
KURWA, JARAM SIE. ZAJEBISCIE JAKBY SIE OKAZALO, ZE TRAVIS JEST TYM MORDERCA, A GELLER JAKBY PAZIEM. TYLE, ZE NIE OGARNIAM KWESTII ZABICIA SWOJEJ (W SENSIE TRAVISA) SIOSTRY, UWOLNIENIA DZIWKI, ITP.
JAK W SERIALU OGARNA ZEBY WYJASNIC TO JAKOS FAJNIE BEDE ZADOWOLONY.
BTW. BRECHA Z QUINNA W CHUJ.


mysle ze cos wyniknie z louisem i jeszcze sie okaze ze to on jest tym morderca

co do walking dead na reszcie cos powoli rusza, chyba zabiore sie za komiks jak gdzies znajde w necie, bo nie moge sie doczekac nowych odcinków mimo iz ciagle mnie zawodza
Member
Posts: 37,362
Joined: Apr 21 2006
Gold: 69.69
Nov 28 2011 04:28pm
Quote (Poeta @ 28 Nov 2011 23:22)
mysle ze cos wyniknie z louisem i jeszcze sie okaze ze to on jest tym morderca

co do walking dead na reszcie cos powoli rusza, chyba zabiore sie za komiks jak gdzies znajde w necie, bo nie moge sie doczekac nowych odcinków mimo iz ciagle mnie zawodza


na pebie jest chyba z 60 zeszytów, ogólnie bez problemu mozna znaleźć
Member
Posts: 30,125
Joined: Jun 19 2005
Gold: 0.00
Nov 28 2011 04:36pm


ja chce juz;p

HELLO WHORE

btw. nie wiedzialem ze ten koles co gra travisa to syn toma hanksa

This post was edited by Cannabisek on Nov 28 2011 04:37pm
Go Back To Polska Topic List
Prev186878889901961Next
Add Reply New Topic New Poll