d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev18687888990206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 23 2011 01:51pm
Quote (Saygon @ 23 May 2011 19:32)
Nigdy. Bez supportu sklada sie na hita.


Jeśli carry jest overfed to wygra sam bezproblemowo.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 23 2011 03:17pm
Quote (Peu @ 23 May 2011 21:51)
Jeśli carry jest overfed to wygra sam bezproblemowo.


Wyslij carry 1v5 to dostanie permastuna i milion innych cc. Nie moze bic pieciu naraz wiec reszta go zabije.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 23 2011 04:09pm
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 23 2011 04:24pm
Quote (Saygon @ 23 May 2011 23:17)
Wyslij carry 1v5 to dostanie permastuna i milion innych cc. Nie moze bic pieciu naraz wiec reszta go zabije.


Oczywiście, że może. Zdarzyło mi się przegrać 5v3 przez to, że scout był overfed przez idiotów.

Dostałem dc z gry, nie mogę się zalogować i nie działa mi stronka hona, debacja.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 23 2011 04:26pm
Quote (Peu @ 24 May 2011 00:24)
Oczywiście, że może. Zdarzyło mi się przegrać 5v3 przez to, że scout był overfed przez idiotów.

Dostałem dc z gry, nie mogę się zalogować i nie działa mi stronka hona, debacja.


Ogarnij temat alcapoone :D
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
May 24 2011 07:57am
co z tym gownem czemu sie zalogowac nie mozna :(
Member
Posts: 16,861
Joined: Feb 27 2009
Gold: 268.17
May 24 2011 08:22am
Quote (D2SaTaN @ 24 May 2011 15:57)
co z tym gownem czemu sie zalogowac nie mozna :(


Nie mam pojęcia, wczoraj wyjebało mnie z gry i nie mogłem się zalogować też przez co mam 1 dc na matchmakingu :(
Member
Posts: 534
Joined: Mar 10 2006
Gold: 53.29
May 24 2011 08:42am
Quote
DDOS attacks and Network Issues 5/24
Here is a quick update on the status of the network this morning, as of 3 AM GMT-5 we began receiving DDOS attacks on the master servers which are causing login issues and game server list display issues. We are well aware of the problem and have been working to rectify it.

Thank you for your patience.


http://forums.heroesofnewerth.com/showthread.php?t=265401
Member
Posts: 9,731
Joined: Aug 12 2009
Gold: 3,276.00
May 24 2011 12:51pm
ktoś gra teraz?
Member
Posts: 4,612
Joined: Apr 23 2005
Gold: 1,560.29
May 25 2011 09:21am
S2, I am disappoint.

This post was edited by D2SaTaN on May 25 2011 09:21am
Go Back To Polska Topic List
Prev18687888990206Next
Add Reply New Topic New Poll