Quote (Grigo @ Oct 28 2010 04:34pm)
Slyszalem, ze od 1 stycznia prawko ma podrozec, z czym ma to byc zwiazane?
kurs bedzie "zvatowany".
Na szczescie prawko juz za mna teraz tylko musze odebrac za jakis tydzien
Code
(10/28/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.
Zycze powodzenia wszystkim ktorzy beda zdawac
This post was edited by zidan3 on Oct 28 2010 01:59pm