d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Prawo Jazdy > Temat Oficjalny
Prev18687888990125Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 10,952
Joined: Nov 19 2006
Gold: 0.01
Oct 28 2010 01:57pm
Quote (Grigo @ Oct 28 2010 04:34pm)
Slyszalem, ze od 1 stycznia prawko ma podrozec, z czym ma to byc zwiazane?


kurs bedzie "zvatowany".
Na szczescie prawko juz za mna teraz tylko musze odebrac za jakis tydzien
Code
(10/28/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

Zycze powodzenia wszystkim ktorzy beda zdawac


This post was edited by zidan3 on Oct 28 2010 01:59pm
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Oct 28 2010 04:07pm
Quote (zidan3 @ Oct 28 2010 07:57pm)
kurs bedzie "zvatowany".
Na szczescie prawko juz za mna teraz tylko musze odebrac za jakis tydzien
Code
(10/28/10) Prawo Jazdy:: Przyjęto wniosek - trwa postępowanie administracyjne.

Zycze powodzenia wszystkim ktorzy beda zdawac


Dokładnie tak ma być

Niech każdy lepiej zdaje w tym roku, B , C i inne kategorie ( bo od nowego roku będzie drożej )
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Oct 28 2010 04:08pm
ale vat ma byc nalozony na kurs czy egzaminy?
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Oct 28 2010 04:12pm
Quote (Promote @ Oct 28 2010 10:08pm)
ale vat ma byc nalozony na kurs czy egzaminy?


i na to i na to

Dolicz 23% od kursu i egzaminu

Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Oct 28 2010 04:15pm
Quote (Carwer @ 29 Oct 2010 00:12)
i na to i na to

Dolicz 23% od kursu i egzaminu


to juz mam motywacje zeby sie zapisac na egzamin... najlepiej jest latac dziure budzetowa z kieszeni podatnikow a co.. :|
Member
Posts: 5,546
Joined: Aug 2 2009
Gold: 260.30
Warn: 100%
Oct 28 2010 04:16pm
Quote (Carwer @ Oct 29 2010 12:12am)
i na to i na to

Dolicz 23% od kursu i egzaminu


to ile to wyjdzie teraz?
Member
Posts: 10,952
Joined: Nov 19 2006
Gold: 0.01
Nov 4 2010 09:16am
Code
(11/4/10) Prawo Jazdy do odbioru w Urzędzie.

w koncu b)

This post was edited by zidan3 on Nov 4 2010 09:16am
Member
Posts: 29,198
Joined: May 26 2007
Gold: 11,545.00
Nov 4 2010 11:02am
Jutro egzamin nr dwa. Nie miałem czasu, żeby poćwiczyć. Pewnie znowuż na jakiejś pierdolę się wyłożę.
Banned
Posts: 18,429
Joined: Apr 1 2008
Gold: Locked
Warn: 90%
Nov 4 2010 11:08am
Przepadly mi 2h jazd bo nie przyszedlem, fffuuu :/
Member
Posts: 11,651
Joined: Apr 6 2007
Gold: 200.33
Nov 10 2010 06:37pm
Quote (diz4ster @ Nov 4 2010 05:08pm)
Przepadly mi 2h jazd bo nie przyszedlem, fffuuu :/


jak mogą przepaść 2h jazdy ??

o_0

Cos topic umarl ;p
Go Back To Polska Topic List
Prev18687888990125Next
Add Reply New Topic New Poll