Quote (sosin @ Mar 27 2010 07:13pm)
to teraz skoro na nld takze wypadaja esencje to mzoe mi ktos powei dlaczego od paru dni non stop andy mef dia nie dalo zadnej ;/
Nazywa się to pech.
Quote (Losos @ Mar 27 2010 07:18pm)
Mam takie pytanko:
Czy można zrobic ducha na singlu czy tylko na Closed Battle.net ?
Oryginalnie tylko na LD CBN, ale po zainstalowaniu moda Plugy możesz na singlu robić rw z CBN, iść na UT, zabić DC i takie tam.