d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev186878889901249Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 66
Joined: Jul 1 2008
Gold: 5.00
Mar 27 2010 12:06pm
Czemu patch 1.13c tak powoli się ściąga z ftp Blizzarda? :(
Member
Posts: 11,350
Joined: Aug 12 2008
Gold: 480.00
Mar 27 2010 12:06pm
Quote (Orygarn @ 27 Mar 2010 19:06)
Czemu patch 1.13c tak powoli się ściąga z ftp Blizzarda? :(


mi sie raz dwa sciagnol moze masz wolne lacze !?
Banned
Posts: 66
Joined: Jul 1 2008
Gold: 5.00
Mar 27 2010 12:08pm
Quote (sosin @ 27 Mar 2010 19:06)
mi sie raz dwa sciagnol moze masz wolne lacze !?

Nie, z innego źródła już pobrałem bez problemu :o
Member
Posts: 11,350
Joined: Aug 12 2008
Gold: 480.00
Mar 27 2010 12:13pm
to teraz skoro na nld takze wypadaja esencje to mzoe mi ktos powei dlaczego od paru dni non stop andy mef dia nie dalo zadnej ;/
Banned
Posts: 66
Joined: Jul 1 2008
Gold: 5.00
Mar 27 2010 12:18pm
jak zmienić język w diablo z angielskiego na polski?
Member
Posts: 6,479
Joined: Jun 23 2009
Gold: 266.00
Mar 27 2010 12:18pm
Mam takie pytanko:
Czy można zrobic ducha na singlu czy tylko na Closed Battle.net ?
Banned
Posts: 8,219
Joined: Jul 27 2009
Gold: 416.82
Warn: 20%
Mar 27 2010 12:25pm
Quote (sosin @ Mar 27 2010 07:13pm)
to teraz skoro na nld takze wypadaja esencje to mzoe mi ktos powei dlaczego od paru dni non stop andy mef dia nie dalo zadnej ;/


Nazywa się to pech.

Quote (Losos @ Mar 27 2010 07:18pm)
Mam takie pytanko:
Czy można zrobic ducha na singlu czy tylko na Closed Battle.net ?


Oryginalnie tylko na LD CBN, ale po zainstalowaniu moda Plugy możesz na singlu robić rw z CBN, iść na UT, zabić DC i takie tam.
Member
Posts: 14,578
Joined: Apr 29 2006
Gold: Locked
Warn: 20%
Mar 27 2010 12:26pm
Quote (Stomil_Olsztyn @ 27 Mar 2010 18:10)
Da sie jakos calkowicie wyciszyc muzyke w diablo? Bo z tego co widzialem to jest jedynie opcja zgaszenia dzwieku gdy jestes na jakiejs grze, a co z resztą ?


-ns dopisz do skrotu
Member
Posts: 6,479
Joined: Jun 23 2009
Gold: 266.00
Mar 27 2010 12:28pm
Quote (fatality828282 @ Mar 27 2010 08:25pm)


Oryginalnie tylko na LD CBN, ale po zainstalowaniu moda Plugy możesz na singlu robić rw z CBN, iść na UT, zabić DC i takie tam.


Dzieki ;)

Member
Posts: 2,426
Joined: Apr 16 2009
Gold: 0.00
Mar 27 2010 01:02pm
Quote (Orygarn @ Mar 27 2010 08:18pm)
jak zmienić język w diablo z angielskiego na polski?


wpisz -locale eng
Go Back To Polska Topic List
Prev186878889901249Next
Add Reply New Topic New Poll