d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Topic O Literaturze Fantasy #3 > Kolejny Repost.
Prev18687888990205Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 63,411
Joined: Dec 16 2006
Gold: 5,050.86
Nov 2 2011 07:42am
zaczalem czarna kompanie glena cooka. mistrz poki co :)

Quote (RoGh @ Oct 28 2011 01:24pm)
Achaja mistrz, najlepsza polska saga po Wiedzminie...


vouch, chociaz nie przeczytalem jeszcze tomu numer 3, gdyz czekam na drugie wydanie, ktorego premiere mi chujki przesunely z sierpnia 2011 na 2012 rok :<
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Nov 2 2011 10:18am
Taniec ze smokami - 22.11.11. Już trwa przedsprzedaż w Empiku, jeśli to kogoś interesuje.
Wyszedł także nowy Asasyn ( Assassin's Bractwo ), może nie jest to rewelacyjna książka, ale na pewno przeczytam w ramach relaksu.
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Nov 3 2011 06:55am
Quote (kefir @ Oct 28 2011 12:19pm)
Zamowilem w empiku Ogrody ksiezyca. :D Dluga seria sie szykuje.
Jak oceniacie Achaje i Retrospektywe Martina?


No w końcu! a ja myślałem że już jedynym fanem Malazańskiej zostanę na tym forum :ph34r:
Btw. Pierwszy tom jest bardzo chaotyczny, i trudno go się czyta, pamiętam jak go czytałem, to była walka o złapanie wątku i obczajenie się w sytuacji ^^ ale dalej już jest coraz lepiej (a tom 2-3 powalają na kolana)
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Nov 3 2011 07:53am
Quote (iridius @ Nov 3 2011 12:55pm)
No w końcu! a ja myślałem że już jedynym fanem  Malazańskiej zostanę na tym forum  :ph34r:
Btw. Pierwszy tom jest bardzo chaotyczny, i trudno go się czyta, pamiętam jak go czytałem, to była walka o złapanie wątku i obczajenie się w sytuacji ^^  ale dalej już jest coraz lepiej (a tom 2-3 powalają na kolana)


Gra o Tron tez z poczatku przytlaczala.
Member
Posts: 13,522
Joined: May 3 2009
Gold: 1,739.70
Nov 3 2011 07:56am
Quote (iridius @ Nov 3 2011 02:55pm)
No w końcu! a ja myślałem że już jedynym fanem  Malazańskiej zostanę na tym forum  :ph34r:
Btw. Pierwszy tom jest bardzo chaotyczny, i trudno go się czyta, pamiętam jak go czytałem, to była walka o złapanie wątku i obczajenie się w sytuacji ^^  ale dalej już jest coraz lepiej (a tom 2-3 powalają na kolana)


nie tam zebym cie wyganial ale jak skonczysz to sie podziel fgzordami
a co do tematu
to ja jestem lolek w fantasy i chcialem sobie wiedzmina sapkowskiego wyporzyczyc ale atm jest tylko chrzest ognia
jest sens czytac od (4?) czesci czy poczekac az 1 bedzie?
Member
Posts: 8,021
Joined: Sep 18 2009
Gold: 6.24
Nov 3 2011 07:57am
Quote (CoD_id @ Nov 3 2011 03:53pm)
Gra o Tron tez z poczatku przytlaczala.


Jeśli chodzi o książki wielotomowe to wszystkie na początku przytłaczają. Wiedźmin tak samo.
Member
Posts: 37,502
Joined: Mar 30 2007
Gold: Locked
Warn: 100%
Nov 3 2011 08:01am
Quote (orcon @ Nov 3 2011 01:57pm)
Jeśli chodzi o książki wielotomowe to wszystkie na początku przytłaczają. Wiedźmin tak samo.


Ostatnie Życzenie dość łatwo się czyta.
Member
Posts: 27,898
Joined: Sep 2 2008
Gold: 295,440.29
Nov 3 2011 09:33am
Quote (CoD_id @ Nov 3 2011 01:53pm)
Gra o Tron tez z poczatku przytlaczala.


Heh nie wiedziałem co to prawdziwe przytłoczenie do czasu aż Ogrody księżyca przeczytałem (a już byłem po Grze o Tron)
Member
Posts: 6,226
Joined: Feb 9 2011
Gold: 67.00
Nov 3 2011 09:35am
Quote (orcon @ Nov 3 2011 02:57pm)
Jeśli chodzi o książki wielotomowe to wszystkie na początku przytłaczają. Wiedźmin tak samo.


akurat wiedzmin jest tak napisany, ze cala sage wchlaniasz w jedna noc
Member
Posts: 3,688
Joined: Aug 19 2010
Gold: 0.00
Warn: 30%
Nov 3 2011 09:36am
9.11.11 wychodzi eragon 4 :drool:
Go Back To Polska Topic List
Prev18687888990205Next
Add Reply New Topic New Poll