Quote (iridius @ Nov 3 2011 02:55pm)
No w końcu! a ja myślałem że już jedynym fanem Malazańskiej zostanę na tym forum
Btw. Pierwszy tom jest bardzo chaotyczny, i trudno go się czyta, pamiętam jak go czytałem, to była walka o złapanie wątku i obczajenie się w sytuacji ^^ ale dalej już jest coraz lepiej (a tom 2-3 powalają na kolana)
nie tam zebym cie wyganial ale jak skonczysz to sie podziel fgzordami
a co do tematu
to ja jestem lolek w fantasy i chcialem sobie wiedzmina sapkowskiego wyporzyczyc ale atm jest tylko chrzest ognia
jest sens czytac od (4?) czesci czy poczekac az 1 bedzie?