d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > World Of Warcraft > Repost#3
Prev186878889901680Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 6,471
Joined: Dec 29 2007
Gold: 5,448.26
Aug 30 2009 01:35pm
Quote (arczi19 @ Sun, 30 Aug 2009, 18:59)
Mother fucker.

Teraz mam juz mobile authenticator wiec nie powinno byc wiecej 'hackow'. Oczywiscie zakladajac ze Blizzard mi przywroci wszystko, ale raczej z tym nie bedzie problemow.


ojajebie ale awatar
Banned
Posts: 1,470
Joined: Oct 5 2005
Gold: 0.00
Aug 30 2009 01:37pm
Quote (arczi19 @ Sun, Aug 30 2009, 06:59pm)
Mother fucker.

Teraz mam juz mobile authenticator wiec nie powinno byc wiecej 'hackow'. Oczywiscie zakladajac ze Blizzard mi przywroci wszystko, ale raczej z tym nie bedzie problemow.


kogo jak widzę :D
Banned
Posts: 1,202
Joined: Jul 17 2007
Gold: 0.01
Warn: 20%
Aug 30 2009 01:41pm
ja pierdole, chyba nigdy nie wydropie broni...
wszystkie okazje na zdobycie jakiejs w tym tygodniu juz sie skonczyly ;/
Member
Posts: 11,930
Joined: Nov 19 2005
Gold: 0.00
Aug 30 2009 01:42pm
Quote (arczi19 @ Sun, Aug 30 2009, 06:59pm)
Mother fucker.

Teraz mam juz mobile authenticator wiec nie powinno byc wiecej 'hackow'. Oczywiscie zakladajac ze Blizzard mi przywroci wszystko, ale raczej z tym nie bedzie problemow.


Witamy wśród E-żywych !:+)
Member
Posts: 25,739
Joined: Apr 6 2006
Gold: 1,513.66
Aug 30 2009 01:48pm
Quote (arczi19 @ Sun, 30 Aug 2009, 20:59)
Mother fucker.

Teraz mam juz mobile authenticator wiec nie powinno byc wiecej 'hackow'. Oczywiscie zakladajac ze Blizzard mi przywroci wszystko, ale raczej z tym nie bedzie problemow.


lol hai :>
Banned
Posts: 1,921
Joined: Jul 27 2008
Gold: 0.32
Aug 30 2009 01:50pm
Quote (melua @ Sun, Aug 30 2009, 07:41pm)
ja pierdole, chyba nigdy nie wydropie broni...
wszystkie okazje na zdobycie jakiejs w tym tygodniu juz sie skonczyly ;/


moze w nastepnym tygodniu bedziesz mial wiecej szczescia :P
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 30 2009 01:52pm
teraz czekamy na powrot Krzysia Zelaznego Ptaka.

btw freya +3 trocha za trudna dla nas poki co. szczegolnie jak hiler musi oddac mamie komputer w polowie rajdu
Banned
Posts: 4,163
Joined: Aug 23 2005
Gold: 0.00
Aug 30 2009 01:56pm
Quote (wielkiburak @ Sun, Aug 30 2009, 07:52pm)
teraz czekamy na powrot Krzysia Zelaznego Ptaka.

btw freya +3 trocha za trudna dla nas poki co. szczegolnie jak hiler musi oddac mamie komputer w polowie rajdu


A odblokowali mu konto w koncu? Bo ja tam chyba cos dzwonilem i wysylaem mu, nawet juz nie pamietam :<
Member
Posts: 3,917
Joined: Feb 15 2007
Gold: 4.00
Aug 30 2009 01:57pm
Quote (arczi19 @ Sun, Aug 30 2009, 07:56pm)
A odblokowali mu konto w koncu? Bo ja tam chyba cos dzwonilem i wysylaem mu, nawet juz nie pamietam :<


mowi ze tak. planuje teraz wbic 80 lvl ponizej tygodnia.
Banned
Posts: 105,543
Joined: Aug 23 2005
Gold: 4,043.00
Warn: 10%
Aug 30 2009 01:59pm
Quote (wielkiburak @ Sun, 30 Aug 2009, 20:57)
mowi ze tak. planuje teraz wbic 80 lvl ponizej tygodnia.
ale z boa i boostami czy bez ? :d
Go Back To Polska Topic List
Prev186878889901680Next
Closed New Topic New Poll