Kilka razy w życiu brałem relanium, nawet nie pamiętam, jak po tym jest. Jak tam sytuacja z partnerem?
piszemy smski i tęsknimy choć się do tego nie przyznajemy. dziękuje że pytasz

po relanium taki relaks...no stress i chill a jak schodzi to się robię kłębkiem nerwów

mi tego lekarz nie chciał przepisać bo to ciezko dostać
