d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Hip-hop - Temat Oficjalny
Prev1866867868869870914Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
May 7 2023 04:45am
https://youtu.be/EkIMe60N4xM
Member
Posts: 8,811
Joined: Nov 15 2006
Gold: 0.00
May 9 2023 05:31am
Member
Posts: 1,900
Joined: Mar 22 2020
Gold: 1,282.01
May 9 2023 09:04am
Quote (sow_ozi @ May 9 2023 01:31pm)
https://www.youtube.com/watch?v=dP2jvZZw3JM


czuc w tym dawne czasy, zajebiste
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
May 10 2023 05:31am
https://youtu.be/wwkf94KRxlE
Member
Posts: 19,522
Joined: Sep 25 2021
Gold: 10,921.36
May 10 2023 05:33am
Quote (ibs @ 10 May 2023 13:31)




fixed
Member
Posts: 8,811
Joined: Nov 15 2006
Gold: 0.00
May 10 2023 05:41am
Quote (dredziarakk @ 9 May 2023 17:04)
czuc w tym dawne czasy, zajebiste


Odnoszę wrażenie, że to colabo nieźle leży i projekt 2020 wyszedł im na dobre (Sławom i Grubemu).

Quote (ibs @ 10 May 2023 13:31)


Czekam na płytkę z niecierpliwością
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
May 12 2023 04:21am
https://youtu.be/A6OHkdLlqZU
Member
Posts: 8,811
Joined: Nov 15 2006
Gold: 0.00
May 12 2023 04:24am
Quote (ibs @ 12 May 2023 12:21)
https://youtu.be/A6OHkdLlqZU


moja ulubiona płytka Sławów!
Best z niej imo:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
May 12 2023 04:31am
Quote (sow_ozi @ May 12 2023 12:24pm)
moja ulubiona płytka Sławów!
Best z niej imo:
[VIDEO]https://www.youtube.com/watch?v=W53X3dHqeVA[/VIDEO]


Słuchałem wcześniej, dobre :~)
A jak Ci siedzi problem?
https://youtu.be/rDs9R75WAko
Member
Posts: 8,811
Joined: Nov 15 2006
Gold: 0.00
May 12 2023 04:41am
Quote (ibs @ 12 May 2023 12:31)
Słuchałem wcześniej, dobre :~)
A jak Ci siedzi problem?
https://youtu.be/rDs9R75WAko


Tutaj przyznaję się bez bicia - fanem stałem się dopiero przy ArtBrut 2. Po odsłuchaniu "W domach z betonu" poryczałem się jak nigdy przy muzyce. Gwałciłem replay każdego dnia po premierze + późniejszy bonus z Zauchą "Backstage".
Późniejsze wydania, już mnie jakoś lekko w uszy kłuły i odstawiłem go na jakiś czas.
Z ostatnich nowości, to świetnie mi siadły:
DIAPORAMA - Ostrego
Mały Książę - Avi'ego

Na mega doła, aby się jeszcze uj dobić uwielbiam wrzucić Kartky'ego:
Go Back To Polska Topic List
Prev1866867868869870914Next
Add Reply New Topic New Poll