Quote (ibs @ 12 May 2023 12:31)
Tutaj przyznaję się bez bicia - fanem stałem się dopiero przy ArtBrut 2. Po odsłuchaniu "W domach z betonu" poryczałem się jak nigdy przy muzyce. Gwałciłem replay każdego dnia po premierze + późniejszy bonus z Zauchą "Backstage".
Późniejsze wydania, już mnie jakoś lekko w uszy kłuły i odstawiłem go na jakiś czas.
Z ostatnich nowości, to świetnie mi siadły:
DIAPORAMA - Ostrego
Mały Książę - Avi'ego
Na mega doła, aby się jeszcze uj dobić uwielbiam wrzucić Kartky'ego: