Quote (Jin[CoA] @ 7 Dec 2009 01:38)
duzo osob gra?
bardzo dużo osób gra, są 3 ligi 09/pcl/ep
Quote (M4YST3R @ 7 Dec 2009 08:10)
juz wole cos na op duel popykac xD
lub d2pk jesli nie cbn
co ty majster
This post was edited by umbrela on Dec 7 2009 04:32am