d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18608618628638641249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 29 2010 11:38am
Quote (Pokor @ Dec 29 2010 05:18pm)
Są jakieś konsekwencje używania tego samego konta na BN przez 2 graczy równocześnie?


Lawl, nie.
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Dec 29 2010 11:42am
Quote (Pokor @ Dec 29 2010 05:18pm)
Są jakieś konsekwencje używania tego samego konta na BN przez 2 graczy równocześnie?


nie ma zadnych :)
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Dec 29 2010 11:43am
Quote (Pokor @ Dec 29 2010 05:18pm)
Są jakieś konsekwencje używania tego samego konta na BN przez 2 graczy równocześnie?


Nigdy nie słyszałem o problemach po czymś takim, elo.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 29 2010 12:00pm
Quote (Pokor @ 29 Dec 2010 17:18)
Są jakieś konsekwencje używania tego samego konta na BN przez 2 graczy równocześnie?


zadnych jedynie taka ze bana dostaniecie obaj ^^

This post was edited by marvolo on Dec 29 2010 12:00pm
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Dec 29 2010 12:05pm
Quote (marvolo @ Dec 29 2010 06:00pm)
zadnych jedynie taka ze bana dostaniecie obaj ^^


Zależy od aktywnego CD-keya który akurat korzysta z acc, acc zostanie zbanowane i CD-key który dopuścił się oszustwa, elo.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 29 2010 12:06pm
Quote (MadZombie @ 29 Dec 2010 18:05)
Zależy od aktywnego CD-keya który akurat korzysta z acc, acc zostanie zbanowane i CD-key który dopuścił się oszustwa, elo.


mialem namysli ze na jednym kluczu jada :) elo
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Dec 29 2010 12:08pm
Quote (marvolo @ Dec 29 2010 06:06pm)
mialem namysli ze na jednym kluczu jada :) elo


Mi się wydawało, że pytał czy są jakieś konsekwencje grania 2 użytkowników(aka 2 cd-keyów) na 1 acc.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 29 2010 12:14pm
Quote (MadZombie @ 29 Dec 2010 18:08)
Mi się wydawało, że pytał czy są jakieś konsekwencje grania 2 użytkowników(aka 2 cd-keyów) na 1 acc.


i o to chyba chodzi :)

odp padla wiec mozna temat uznac za zamkniety
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Dec 29 2010 12:20pm
Quote (marvolo @ Dec 29 2010 06:14pm)
i o to chyba chodzi :)

odp padla wiec mozna temat uznac za zamkniety


Temat uznaję za zamknięty, elo.
Member
Posts: 12,155
Joined: Feb 9 2009
Gold: 76,620.70
Dec 29 2010 05:31pm
ja z powrotem otworze, bo widze ze jakies nieporozumienie sie wdało :)
Chodziło mi o to, czy W TYM SAMYM CZASIE 2 osoby moga z tego samego konta korzystac legalnie?
Tzn., ze jezeli na koncie sa 2 chary, to jedna osoba gra 1, a rownoczesnie 2 gra tym innym.
Dzieki za odp ;)
pozdrowił.
Go Back To Polska Topic List
Prev18608618628638641249Next
Add Reply New Topic New Poll