Quote (Trynii @ Jun 6 2014 11:35pm)
czy ten korwin to nie głosi czasem demagogii
Czasem istotnie tak jest. Po prostu nie zawsze mówi się całą prawdę. Nie ma czasu na wykładanie Mises`a czy Hayek`a, więc idą slogany. Natomiast program oparty jest o konkretną doktrynę, której nie rozumie nawet cześć członków KNP, a więc jak można wymagać tego od widza przed telewizorem, ot uroki demokracji.