d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev18586878889120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 16 2015 10:41am
Quote (joshi @ Mar 16 2015 03:01pm)
Jaka postać polecacie jako pierwsza? Typ Assassin albo warrior?
Illidan?


jaina/thrall/illidan albo chen/tyrael/etc
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Mar 16 2015 12:06pm
wbijam sobie raki abathurem
wybieram abathur
nono abathur pls
wybieram mencik
nono stay with abathur pls
ez katka xddd
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Mar 16 2015 12:07pm
Quote (Xploosiv @ 16 Mar 2015 19:06)
wbijam sobie raki abathurem
wybieram abathur
nono abathur pls
wybieram mencik
nono stay with abathur pls
ez katka xddd


:D
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2015 01:49pm
Quote (Xploosiv @ 16 Mar 2015 20:06)
wbijam sobie raki abathurem
wybieram abathur
nono abathur pls
wybieram mencik
nono stay with abathur pls
ez katka xddd


może do tej pory nie trafiłem na dobrego abathura, ale ta postać jest w stanie cokolwiek zmienić? :huh:
Member
Posts: 5,997
Joined: Nov 2 2007
Gold: 1.35
Mar 16 2015 02:13pm
Quote (Bozia @ Mar 16 2015 09:49pm)
może do tej pory nie trafiłem na dobrego abathura, ale ta postać jest w stanie cokolwiek zmienić? :huh:


same here, co mam go w teamie to gra kończy się na przegranych teamfightach 4v5
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 16 2015 02:14pm
Quote (Bozia @ Mar 16 2015 08:49pm)
może do tej pory nie trafiłem na dobrego abathura, ale ta postać jest w stanie cokolwiek zmienić? :huh:


jest dosc potezna, w early pojebany symbiosis, w mid/late pojebany push

+ niewiele abathurow w sumie ogarnia, ze ta postac jest stworzona do czyszczenia proxy campow
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2015 02:33pm
Quote (WickedBlossom @ 16 Mar 2015 22:14)
jest dosc potezna, w early pojebany symbiosis, w mid/late pojebany push

+ niewiele abathurow w sumie ogarnia, ze ta postac jest stworzona do czyszczenia proxy campow


early jest spoko, przyznam. Ale w momencie, kiedy trzeba zająć kapliczkę/zebrać czaszki/coiny/teamfight/zbierać nasionka, to chyba nie ma większego ciężaru dla drużyny
Member
Posts: 1,671
Joined: Feb 12 2014
Gold: 0.00
Mar 16 2015 02:48pm
Quote (Bozia @ Mar 16 2015 09:33pm)
early jest spoko, przyznam. Ale w momencie, kiedy trzeba zająć kapliczkę/zebrać czaszki/coiny/teamfight/zbierać nasionka, to chyba nie ma większego ciężaru dla drużyny


zle na to patrzysz
musisz ogarnac, ze podczas, gdy wy padacie, bo jestescie leszczami i nie ogarniacie, ze macie slabsze teamfighty (poniekad i niezawsze) to on soakuje expa z 2/3 lejnow = lvl advantage = wygrane tf
Member
Posts: 18,820
Joined: Sep 28 2005
Gold: 1,523.49
Mar 16 2015 02:53pm
abatur najwiekszy skurwiel w grze po muradinie a lolowcy mi placza na czacie ze 4v5 graja
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2015 03:35pm
Quote (WickedBlossom @ 16 Mar 2015 22:48)
zle na to patrzysz
musisz ogarnac, ze podczas, gdy wy padacie, bo jestescie leszczami i nie ogarniacie, ze macie slabsze teamfighty (poniekad i niezawsze) to on soakuje expa z 2/3 lejnow = lvl advantage = wygrane tf


jak będzie na rotacji to może sobie nim zagram
Go Back To Polska Topic List
Prev18586878889120Next
Add Reply New Topic New Poll