Quote (Bozia @ Mar 16 2015 09:33pm)
early jest spoko, przyznam. Ale w momencie, kiedy trzeba zająć kapliczkę/zebrać czaszki/coiny/teamfight/zbierać nasionka, to chyba nie ma większego ciężaru dla drużyny
zle na to patrzysz
musisz ogarnac, ze podczas, gdy wy padacie, bo jestescie leszczami i nie ogarniacie, ze macie slabsze teamfighty (poniekad i niezawsze) to on soakuje expa z 2/3 lejnow = lvl advantage = wygrane tf