d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of Newerth > Temat Oficjalny
Prev18586878889206Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 7,539
Joined: Dec 22 2010
Gold: 208.00
May 23 2011 10:34am
Najdłuższy stun to 5sec? Fear to 1,5sec a silence?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 23 2011 10:36am
Quote (Saygon @ 23 May 2011 17:32)
W honie jestes duzo bardziej zalezny od teamu niz w lolu. W lolu wyfarmiony carry wygrywa sam, w honie nie ma takiej opcji.


To chuj, nie gram jeszcze bardziej bede sie wkurwiac :cry:
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 23 2011 10:37am
Quote (1970 @ May 23 2011 06:36pm)
To chuj, nie gram jeszcze bardziej bede sie wkurwiac :cry:


jak jeszcze nie grales to mozemy razem triale
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 23 2011 10:38am
Quote (doktor_ironia @ 23 May 2011 18:34)
Najdłuższy stun to 5sec? Fear to 1,5sec a silence?


Silence 5 sekund z ulti vindicatora, chyba 6 z oczka scouta, chmura nh trwa 6 sekund i daje silence jesli sie w niej stoi, dark lady moze na 8,5 sekundy dac silence, defiler silencuje na 6 sekund.
Hellflower daje silence i perplex na 5 sekund.
Wiec generalnie teoretycznie mozna na 8,5, ale taki pewny, najdluzszy silence trwa 6 sekund.

This post was edited by Saygon on May 23 2011 10:39am
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
May 23 2011 10:38am
Quote (luksus @ 23 May 2011 17:37)
jak jeszcze nie grales to mozemy razem triale


Raz gralem dawno na trialu i od razu po wlaczeniu sklepu wyjebalo mi gre i juz sie nie dalo wlaczyc.
Member
Posts: 15,185
Joined: Feb 19 2009
Gold: 2.16
May 23 2011 10:42am
Quote (1970 @ May 23 2011 06:38pm)
Raz gralem dawno na trialu i od razu po wlaczeniu sklepu wyjebalo mi gre i juz sie nie dalo wlaczyc.


aha, no to jak naprawisz :D
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 23 2011 10:49am
Quote (Saygon @ 23 May 2011 18:32)
W honie jestes duzo bardziej zalezny od teamu niz w lolu. W lolu wyfarmiony carry wygrywa sam, w honie nie ma takiej opcji.


no nie wiem, wlasnie w lolu jest chujowo bo samemu nie masz szans wygrac gry, tutaj jesli jedna osoba jest wyfarmiona to moze pociagnac caly team a w lolu w krotkim czasie mozna dojsc do takiego samego poziomu dosw. i itemow bo sie nie traci golda m.in.
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 23 2011 10:50am
Quote (lszcz @ 23 May 2011 18:49)
no nie wiem, wlasnie w lolu jest chujowo bo samemu nie masz szans wygrac gry, tutaj jesli jedna osoba jest wyfarmiona to moze pociagnac caly team a w lolu  w krotkim czasie mozna dojsc do takiego samego poziomu dosw. i itemow bo sie nie traci golda m.in.


Sam wygrywalem gry w lolu, w honie sie to jeszcze nie zdarzylo nigdy.
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
May 23 2011 10:56am
Quote (Saygon @ 23 May 2011 18:50)
Sam wygrywalem gry w lolu, w honie sie to jeszcze nie zdarzylo nigdy.


a jak czesto sie zdaza ze sam scout/chronos/dl/dw czy bubelz wygrywa sam u przeciwnikow?
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
May 23 2011 11:32am
Quote (lszcz @ 23 May 2011 18:56)
a jak czesto sie zdaza ze sam scout/chronos/dl/dw czy bubelz wygrywa sam u przeciwnikow?


Nigdy. Bez supportu sklada sie na hita.
Go Back To Polska Topic List
Prev18586878889206Next
Add Reply New Topic New Poll