Quote (Grigo @ Oct 28 2010 06:34pm)
Slyszalem, ze od 1 stycznia prawko ma podrozec, z czym ma to byc zwiazane?
Wydaje mi się, że będzie to związane z tzw. testami psychologicznymi.
Nie chcę jednak siać paniki, ani niepotrzebnego zamieszania, to jest moje przeczucie.