d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Rozmowy Nocą > Temat Aktywny Tylko W Godzinach 22-7
Prev185868788892653Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 7,200
Joined: Aug 15 2009
Gold: 144.00
Aug 12 2010 08:47pm
Quote (MadZombie @ Aug 13 2010 03:42am)
Zawsze grałem SC LD, czasami grałem NLD. Kiedyś coś tam kombinowałem na HC ale mi nie wyszło ; d
Najbardziej mnie ciekawi czy ten kiermasz w szkole będzie. Bo nie mam zamiaru nowych książek brać.


Mam zamiar zacząć grać ld jeżeli znajdę troche czasu . Kiermasz pewnie będzie . Mogę się zapytać kumpla jak i co.? Jeżeli będziesz miał pytanie to pisz pm'ke ,a ja pogadam z moim kumplem . Teraz idę spać bo już ponad 24 h bez snu . Gn m8.
Member
Posts: 66,578
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Aug 12 2010 08:49pm
Właśnie wstałem :(
Dalej mi sie chce spac.
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 12 2010 08:50pm
Quote (Tom_asz @ Aug 13 2010 02:47am)
Mam zamiar zacząć grać ld jeżeli znajdę troche czasu . Kiermasz pewnie będzie . Mogę się zapytać kumpla jak i co.? Jeżeli będziesz miał pytanie to pisz pm'ke ,a ja pogadam z moim kumplem . Teraz idę spać bo już ponad 24 h bez snu . Gn m8.


No to dobranoc ; o
Możesz się go zapytać kiedy kiermasz i wysłać mi na PM.
Quote (crunk_mp @ Aug 13 2010 02:49am)
Właśnie wstałem :(
Dalej mi sie chce spac.


Ja przespałem wczoraj 19h i dalej mi się chciało spać ; d
Member
Posts: 3,373
Joined: Feb 25 2010
Gold: 0.00
Aug 12 2010 08:54pm
a ja wlasnie postawilem eleganckiego kloca B)
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 12 2010 08:55pm
Quote (ledzionek23 @ Aug 13 2010 02:54am)
a ja wlasnie postawilem eleganckiego kloca B)


Uwolniłeś orkę ; o
Szkoda, że nie zrobiłeś zdjęcia... Bardzo fajnie by było.
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Aug 12 2010 09:06pm
ide spac,narka
Member
Posts: 46,371
Joined: Aug 30 2008
Gold: 0.00
Warn: 20%
Aug 12 2010 09:13pm
Nie śpię.
Member
Posts: 77,595
Joined: Jun 23 2008
Gold: 0.64
Aug 12 2010 09:17pm
dobranoc e-ziomy
oglada ktos nfl ?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Aug 12 2010 09:34pm
Quote (Leothyr @ Aug 13 2010 03:13am)
Nie śpię.


Ja też nie, trzymam krzyż.
Member
Posts: 8,178
Joined: Apr 23 2009
Gold: 0.00
Warn: 100%
Aug 12 2010 09:42pm
Quote (MadZombie @ Aug 13 2010 05:34am)
Ja też nie, trzymam krzyż.


zostawcie krzyż mjastu
Go Back To Polska Topic List
Prev185868788892653Next
Closed New Topic New Poll