Quote (Tom_asz @ Aug 13 2010 02:47am)
Mam zamiar zacząć grać ld jeżeli znajdę troche czasu . Kiermasz pewnie będzie . Mogę się zapytać kumpla jak i co.? Jeżeli będziesz miał pytanie to pisz pm'ke ,a ja pogadam z moim kumplem . Teraz idę spać bo już ponad 24 h bez snu . Gn m8.
No to dobranoc ; o
Możesz się go zapytać kiedy kiermasz i wysłać mi na PM.
Quote (crunk_mp @ Aug 13 2010 02:49am)
Właśnie wstałem

Dalej mi sie chce spac.
Ja przespałem wczoraj 19h i dalej mi się chciało spać ; d