d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Terrarystyka > Temat Oficjalny
Prev18586878889268Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Jul 4 2011 07:20am
Quote (HillOvCypress @ 4 Jul 2011 15:19)
imo smithi ladniejszy i jako brachypelma mniej agresywny. na poczatek idealny


no ten ladny
jugi napisz wiecej co to za terrarium, co do niego jest i ile
Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Jul 4 2011 07:29am
Quote (elfisher @ Jul 4 2011 02:20pm)
no ten ladny
jugi napisz wiecej co to za terrarium, co do niego jest i ile


zwykłe ze spidershopu, 40x35x35 + korzeń i ścianka z korka, rośliny mi rozpierdalał to wyjąłem
Member
Posts: 18,071
Joined: Aug 20 2005
Gold: 1,321.00
Jul 4 2011 07:45am
jakie znacie mięsożerne jaszczurki które można trzymać w mieszkaniu ?
Member
Posts: 5,153
Joined: Jan 20 2006
Gold: 19.37
Jul 4 2011 07:59am
Quote (TDI @ Jul 4 2011 01:45pm)
jakie znacie mięsożerne jaszczurki które można trzymać w mieszkaniu ?


Ja znam - nazywa sie Mieszkalis Wonchoalis straznie drapiezny skurczybyk , je dużo , pali w chuj a do tego jeszcze czasem w jajo utnie :(
Member
Posts: 16,117
Joined: Aug 26 2008
Gold: 0.00
Warn: 30%
Jul 4 2011 08:00am
Quote (TDI @ Jul 4 2011 01:45pm)
jakie znacie mięsożerne jaszczurki które można trzymać w mieszkaniu ?


ja trzymam agame brodata w zoltej odmianie, ma ok 40cm. pustynna. akurat mam na sprzedaz razem z terra, trzymalem ja 2 lata. sprzedaje po taniosci. jak jestes zainteresowany to wal pm ;)
Member
Posts: 19,158
Joined: Feb 18 2007
Gold: 0.00
Jul 4 2011 10:10am
Quote (TDI @ 4 Jul 2011 14:45)
jakie znacie mięsożerne jaszczurki które można trzymać w mieszkaniu ?


warany(stepowe) --> duze skurwiele rosna, ale sa zajebiste. Bywaja bardzo agresywne
agama blotna --> sam posiadam, ponad 70cm atm ma, bardzo ruchliwe gady, brak agresji wobec ludzi
agama brodata --> potulne jaszczurki, polecane nowym w tym temacie
masa innych gatunkow jest, nie chce mi sie rozpisywac, ale jak masz jakies pytania to wal smialo.
Te 3 to w miare najbardziej popularne gatunki.
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 4 2011 10:25am
Quote (Yugi @ Jul 4 2011 07:09am)
bynajmniej mam życie



jak chcesz coś większego to mogę ci b.smithi/a.geni sprzedać z terra


smithi masz samca tylko ?

This post was edited by jamjestpan on Jul 4 2011 10:26am
Member
Posts: 8,617
Joined: Oct 17 2006
Gold: 5.55
Jul 4 2011 10:27am
Gdzie w Internecie mogę kupić taką np. agamę błotną?

Member
Posts: 20,622
Joined: Dec 28 2008
Gold: 134.00
Jul 4 2011 10:32am
Quote (jamjestpan @ Jul 4 2011 05:25pm)
smithi masz samca tylko ?


smithi samiec przed ostatnią wylinką
Member
Posts: 7,776
Joined: Dec 20 2008
Gold: 651.00
Jul 4 2011 10:42am
Quote (Yugi @ Jul 4 2011 04:32pm)
smithi samiec przed ostatnią wylinką


szkoda, cięzko to cholerstwo dostać
Go Back To Polska Topic List
Prev18586878889268Next
Add Reply New Topic New Poll