Quote (GTS001 @ 30 Dec 2010 03:17)
to prawda, niczego dobrego nie oglądacie tylko db albo naruto albo bleach same jebane tasiemce -.-
Manga jest dobra akurat i w sumie w naruto też jako tako fabuła w mandze daje radę...
Ale kurwa mać na pewno nie animka...