d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Manga/anime - Official Topic. > Welcome.
Prev18586878889717Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 29 2010 05:29pm
lubiłem oglądać dragon ball, i nic więcej
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 29 2010 05:33pm
Quote (AlCapoone @ 29 Dec 2010 23:29)
lubiłem oglądać dragon ball, i nic więcej


dobry shouen ale przyznam probowalem ostatnio znowu ogladac i to juz nie to samo jak za lepka sie patrzylo na rtl7
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 29 2010 05:39pm
Quote (marvolo @ Dec 30 2010 12:33am)
dobry shouen ale przyznam probowalem ostatnio znowu ogladac i to juz nie to samo jak za lepka sie patrzylo na rtl7


mam chyba 9 dvd na których są wszystkie odcinki Dragon Ball i DBZ.
Member
Posts: 12,278
Joined: Jul 12 2007
Gold: 1,155.59
Dec 29 2010 05:47pm
Quote (AlCapoone @ 29 Dec 2010 23:39)
mam chyba 9 dvd na których są wszystkie odcinki Dragon Ball i DBZ.


kozacko widac prawdziwy fan serii
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 29 2010 06:05pm
Owszem higurashi dostalo 10/10 na mojej liscie.
Dtb fajne, ale bez rewelacji. 8/10 z tego co pamietam.
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Dec 29 2010 07:11pm
ten temat jest żałosny...
Member
Posts: 4,421
Joined: Oct 25 2007
Gold: 2.00
Dec 29 2010 07:17pm
Quote (Magik69 @ 30 Dec 2010 02:11)
ten temat jest żałosny...


to prawda, niczego dobrego nie oglądacie tylko db albo naruto albo bleach same jebane tasiemce -.-
Member
Posts: 19,123
Joined: Nov 3 2007
Gold: 0.00
Dec 29 2010 07:19pm
Quote (GTS001 @ 30 Dec 2010 03:17)
to prawda, niczego dobrego nie oglądacie tylko db albo naruto albo bleach same jebane tasiemce -.-


Manga jest dobra akurat i w sumie w naruto też jako tako fabuła w mandze daje radę...
Ale kurwa mać na pewno nie animka...
Member
Posts: 17,390
Joined: Aug 31 2009
Gold: 0.01
Warn: 100%
Dec 29 2010 07:21pm
Quote (GTS001 @ 30 Dec 2010 02:17)
to prawda, niczego dobrego nie oglądacie tylko db albo naruto albo bleach same jebane tasiemce -.-


Generalizuj moar.
Member
Posts: 12,507
Joined: Nov 10 2010
Gold: 15.00
Dec 29 2010 07:21pm
Quote (marvolo @ Dec 30 2010 12:47am)
kozacko widac prawdziwy fan serii


Kiedyś każdy się tym jarał .
Go Back To Polska Topic List
Prev18586878889717Next
Add Reply New Topic New Poll