Quote (Fix3R @ 27 Mar 2010 18:31)
potrzebuje komede do odpalenia d2 w 4:3
nowy parametr w linii poleceń „nofixaspect”, który daje możliwość na rozciągnięcie okna do rozmiarów 4:3, gra wypełnia cały ekran.
czy na nld tez wypadaja te esencje ponawiam pytanie [;
This post was edited by sosin on Mar 27 2010 11:46am