d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev185868788891249Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 41,205
Joined: Jun 4 2007
Gold: Locked
Trader: Scammer
Warn: 50%
Mar 27 2010 10:18am
Quote (MadZombie @ 27 Mar 2010 17:01)
Po zabiciu baala czy diablo można otworzyć krowy na hellu?


Szukam też grupy do zabicia baala na poziomie piekło.


po zabiciu baala :D
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Mar 27 2010 10:25am
Quote (zaki @ Mar 27 2010 04:18pm)
po zabiciu baala :D


To już wiem, dalej szukam kogoś kto mi pomoże zabić baala : O
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Mar 27 2010 10:31am
którymi klawiszami zmienia się poziomy gry ?
Member
Posts: 32,115
Joined: Apr 5 2006
Gold: 17,207.25
Mar 27 2010 11:07am
Quote (Kanzelos @ 27 Mar 2010 17:31)
którymi klawiszami zmienia się poziomy gry ?


Na battle.necie - żadnym, ta opcja dostępna tylko dla SINGLE PLAYER graczy.

http://classic.battle.net/diablo2exp/basics/controls.shtml

This post was edited by q^p on Mar 27 2010 11:08am
Member
Posts: 5,771
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Mar 27 2010 11:10am
Da sie jakos calkowicie wyciszyc muzyke w diablo? Bo z tego co widzialem to jest jedynie opcja zgaszenia dzwieku gdy jestes na jakiejs grze, a co z resztą ?
Banned
Posts: 8,219
Joined: Jul 27 2009
Gold: 416.82
Warn: 20%
Mar 27 2010 11:10am
Quote (Stomil_Olsztyn @ Mar 27 2010 06:10pm)
Da sie jakos calkowicie wyciszyc muzyke w diablo? Bo z tego co widzialem to jest jedynie opcja zgaszenia dzwieku gdy jestes na jakiejs grze, a co z resztą ?


Ctrl + m chyba na kanale, ale nie jestem pewny.
Member
Posts: 66,581
Joined: Jan 17 2009
Gold: 984.30
Mar 27 2010 11:13am
Quote (fatality828282 @ 27 Mar 2010 18:10)
Ctrl + m chyba na kanale, ale nie jestem pewny.


Na chcacie ctrl + m.
Potwierdzam.
Member
Posts: 2,426
Joined: Apr 16 2009
Gold: 0.00
Mar 27 2010 11:31am
potrzebuje komede do odpalenia d2 w 4:3
Member
Posts: 11,350
Joined: Aug 12 2008
Gold: 480.00
Mar 27 2010 11:37am
Quote (Fix3R @ 27 Mar 2010 18:31)
potrzebuje komede do odpalenia d2 w 4:3



nowy parametr w linii poleceń „nofixaspect”, który daje możliwość na rozciągnięcie okna do rozmiarów 4:3, gra wypełnia cały ekran.

czy na nld tez wypadaja te esencje ponawiam pytanie [;

This post was edited by sosin on Mar 27 2010 11:46am
Member
Posts: 5,771
Joined: Jun 20 2008
Gold: 0.00
Mar 27 2010 11:49am
tak, wypadaja.
Go Back To Polska Topic List
Prev185868788891249Next
Add Reply New Topic New Poll