d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Kto śpi
Prev18586878889269Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 09:23pm
Łażą wszystkie 3 nieraz bym sie o któregoś wyjebal jak łaziłem po domu 😅


Moja się nonstop o mnie ociera, skacze na kolana jak palę fajkę i pręży się zaraz, jak ją głaskam.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 1 2025 09:26pm
Moja się nonstop o mnie ociera, skacze na kolana jak palę fajkę i pręży się zaraz, jak ją głaskam.


Ja mam 3 kocury, one mają trochę inny charakter niż kotki 😅 mialem taka przybłędę w tamtym roku w sumie matke tych 3 rudych to też sie nie dała z domu wygonić cały czas przy człowieku ale miałem już te 3 wiec ona poszła do znajomej z pracy i ma sie dobrze 😁
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 09:29pm
Ja mam 3 kocury, one mają trochę inny charakter niż kotki 😅 mialem taka przybłędę w tamtym roku w sumie matke tych 3 rudych to też sie nie dała z domu wygonić cały czas przy człowieku ale miałem już te 3 wiec ona poszła do znajomej z pracy i ma sie dobrze 😁


Moja jak przyszła wiosną, to dalej siedzi na podwórku. Może na zimę potrzymam ją w domu, zobaczę.
Member
Posts: 42,127
Joined: Aug 4 2014
Gold: 13.37
Aug 1 2025 09:31pm
Moja jak przyszła wiosną, to dalej siedzi na podwórku. Może na zimę potrzymam ją w domu, zobaczę.


No tak sie to zaczyna przyjdzie kot siedzi na podwórku człowiek da jesc kilka razy i kot zostaje 😅 wez kocisko do domu na zimę niech ma cos z życia 😋 mi tam szkoda kotów i bym wszystkie przybłędy pozbierał 😅
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 1 2025 09:40pm
No tak sie to zaczyna przyjdzie kot siedzi na podwórku człowiek da jesc kilka razy i kot zostaje 😅 wez kocisko do domu na zimę niech ma cos z życia 😋 mi tam szkoda kotów i bym wszystkie przybłędy pozbierał 😅


Przychodzi też drugi, ja na niego Hitler mówię, bo ma takiego wąsa jak on i się kłócą te koty.
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 2 2025 02:59am
Przychodzi też drugi, ja na niego Hitler mówię, bo ma takiego wąsa jak on i się kłócą te koty.


B)
Member
Posts: 13,377
Joined: Feb 12 2006
Gold: 17,719.56
Aug 2 2025 05:38am
nie spie
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 2 2025 07:16am
zdrzemnąłem się ciut za długo :( trzeba monsterka dupnąć B)
Member
Posts: 30,720
Joined: Mar 24 2019
Gold: 30.00
Warn: 10%
Aug 2 2025 11:32am
nie śpię. zaraz wypije ostatnią na dziś kawę i monsterka a potem połoze się i pooglądam black mirror sezon 3... jest schiza :wacko:
Member
Posts: 71,460
Joined: Jun 17 2007
Gold: 1,040.00
Aug 3 2025 03:10am
Nie śpię, wstałem niedawno.
Go Back To Polska Topic List
Prev18586878889269Next
Add Reply New Topic New Poll