d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18588598608618621249Next
Add Reply New Topic New Poll
Banned
Posts: 3,357
Joined: Dec 26 2010
Gold: 0.00
Warn: 50%
Dec 28 2010 11:50am
Quote (crunk_mp @ Dec 28 2010 06:50pm)
Jaką?


ducha feniksa popioluf
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 28 2010 11:51am
Quote (crunk_mp @ Dec 28 2010 05:50pm)
Jaką?


tego spirita za 400 dolaruw

Quote (MadZombie @ Dec 28 2010 05:48pm)
To mi nawet 700% nie wyjdzie FUUUUUUUUu

A duże i średnie?


powiedz jaki bulid
imo 700 powinno bez problemu wyjśc
chyba że robisz hamera bo i takich widziałem :D
Banned
Posts: 3,357
Joined: Dec 26 2010
Gold: 0.00
Warn: 50%
Dec 28 2010 11:53am
Quote (Donkotjo @ Dec 28 2010 06:51pm)
tego spirita za 400 dolaruw



powiedz jaki bulid
imo 700 powinno bez problemu wyjśc
chyba że robisz hamera bo i takich widziałem :D


tak mysle: dwa miecze to 900, dwa pierscienie 200, korona zlodzieji to ~100, rekawice 200...
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 28 2010 11:55am
Quote (anderson @ Dec 28 2010 05:53pm)
tak mysle: dwa miecze to 900, dwa pierscienie 200, korona zlodzieji to ~100, rekawice 200...


korona ?
imo ik 2x lem
buty 80
amu 80

Quote (MadZombie @ Dec 28 2010 05:56pm)
Jak ja askę robię ; d


kogo kurwa ? :DDD

This post was edited by Donkotjo on Dec 28 2010 11:56am
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Dec 28 2010 11:56am
Quote (Donkotjo @ Dec 28 2010 05:55pm)
korona ?
imo ik 2x lem
buty 80
amu 80


Jak ja askę robię ; d
Banned
Posts: 3,357
Joined: Dec 26 2010
Gold: 0.00
Warn: 50%
Dec 28 2010 11:56am
Quote (MadZombie @ Dec 28 2010 06:56pm)
Jak ja askę robię ; d


barba rob :o
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Dec 28 2010 11:58am
Quote (anderson @ Dec 28 2010 05:56pm)
barba rob :o


Już mam askę ; o
Może jakieś obręcze wykupię kiedyś...

721% mam ; d
Banned
Posts: 3,357
Joined: Dec 26 2010
Gold: 0.00
Warn: 50%
Dec 28 2010 11:58am
Quote (MadZombie @ Dec 28 2010 06:58pm)
Już  mam askę ; o
Może jakieś obręcze wykupię kiedyś...

721% mam ; d


co bedziesz zabijac?
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Dec 28 2010 12:00pm
Mroczną radę ; o
Banned
Posts: 3,357
Joined: Dec 26 2010
Gold: 0.00
Warn: 50%
Dec 28 2010 12:00pm
Quote (MadZombie @ Dec 28 2010 07:00pm)
Mroczną radę ; o


hybsin, czy lajttrap?
Go Back To Polska Topic List
Prev18588598608618621249Next
Add Reply New Topic New Poll