Quote (Kamilek15 @ 26 Dec 2010 21:25)
Widzę, że każdy ma inną opinie na ten temat, pytam ponieważ chcę grać bez obaw, że gra padnie przeze mnie.
Kiedyś było tak, że crash następował po nałożeniu się na siebie 2 czarów z trocha (te ognie), i jeżeli np. javą nie nosiło się torcha to można było spokojnie grać. Nie grałem teraz jakieś 2 lata i chcę się dowiedzieć jak to wygląda w chwili obecnej.
teraz wyglada to tak ze torch 1.13 ma 5% szansy na burze ale bez niego nigdy nie padla gra przeze mnie wiec graj bez obaw
gry czesto padaja same z siebie przez duperow czy innych debili niszczacych ta gre