d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18538548558568571249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 26 2010 09:06am
Quote (VinS @ Dec 26 2010 02:55pm)
pyta o zwykłą soskę więc nie sraj żarem , chcesz otworzyć d2 uniwersytet?


Daruj sobie tego lamusa po co ci % ??

This post was edited by groch55 on Dec 26 2010 09:06am
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 26 2010 09:18am
Quote (VinS @ 26 Dec 2010 15:55)
pyta o zwykłą soskę więc nie sraj żarem lamusie, chcesz otworzyć d2 uniwersytet?


po co ten rage?
pytam jaki build, nie ma "zwyklej" soski
mozna jej dac vipera, eni, coha, ormusa itp
po co mam mowic ze coh jest najlepszy jak zalozy na 95es soske i mu sie nie przyda?

Quote (1970 @ 26 Dec 2010 15:52)
Ona nie będzie 'immortal' bo te pare skilli z itemow w Warmth da prawie tyle samo co insi.


sprawdzilem :)
dla soski z 5k many i 500 energii:
17lvl medi regeneruje cala mane w 15 sekund (nie liczac ciepla ktore ofc bedzie, mana reg itp) ~333 many/s
1lvl ciepla daje 12 mreg czyli razem 60mreg liczac hoto + spirita, czyli 67 sekund do fulla, 74 many/s
wg kalkulatora gerow
Member
Posts: 55,557
Joined: Jul 18 2008
Gold: 3.14
Dec 26 2010 09:23am
Jak się fachowo nazywała aska co się kręciła?
Member
Posts: 21,767
Joined: Jul 19 2009
Gold: 0.01
Dec 26 2010 09:24am
Quote (MadZombie @ 26 Dec 2010 16:23)
Jak się fachowo nazywała aska co się kręciła?

Ghost ( Pure WW ) / Hybsin ( WW + Trap )
Member
Posts: 6,497
Joined: Oct 1 2006
Gold: 522.50
Dec 26 2010 02:01pm
czy Java bez torcha może zrobić crasha gry np. podczas br czy cow runa?
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 26 2010 02:03pm
Quote (Kamilek15 @ 26 Dec 2010 21:01)
czy Java bez torcha może zrobić crasha gry np. podczas br czy cow runa?


raczej nie, przynajmniej nie przez przypadek
Member
Posts: 11,723
Joined: Aug 15 2008
Gold: 0.00
Dec 26 2010 02:05pm
Quote (elfisher @ Dec 26 2010 08:03pm)
raczej nie, przynajmniej nie przez przypadek


opuściłeś oaze ? teraz tutaj swoje herezje głosisz :D ?
Member
Posts: 6,497
Joined: Oct 1 2006
Gold: 522.50
Dec 26 2010 02:10pm
Quote (Ofner @ 26 Dec 2010 21:05)
opuściłeś oaze ? teraz tutaj swoje herezje głosisz :D ?


prawdę prawi ten wędrowiec nad tobą czy brednie głosi? ^^
Member
Posts: 38,417
Joined: Aug 7 2009
Gold: 50.00
Dec 26 2010 02:16pm
Quote (Ofner @ 26 Dec 2010 21:05)
opuściłeś oaze ? teraz tutaj swoje herezje głosisz :D ?


heh i kto tu spamuje ^^ mogles sie zapytac via pm a nie pod kazdym moim postem :)
oazy nie opuscilem, jestem modem i pilnuje porzadkow :)
wroc czasami bo brakuje osob troche :(

Quote (Kamilek15 @ 26 Dec 2010 21:10)
prawdę prawi ten wędrowiec nad tobą czy brednie głosi? ^^


prawde jak najbardziej ale zasadnicze pytanie brzmi: czy chcesz zrobic tego crasha czy boisz sie zeby go nie zrobic :)
jesli chcesz uprzykrzyc innym gre to pytaj kogos innego bo takimi sprawami sie nie interesuje, ale jesli zdejmiesz torcha to o crasha ze swojej strony sie nie boj :)
gralem java dlugo i tez latalem bez torcha wiec wiem swoje :)

This post was edited by elfisher on Dec 26 2010 02:17pm
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Dec 26 2010 02:17pm
Quote (Kamilek15 @ 26 Dec 2010 22:01)
czy Java bez torcha może zrobić crasha gry np. podczas br czy cow runa?


Oczywiscie, ze moze.
Go Back To Polska Topic List
Prev18538548558568571249Next
Add Reply New Topic New Poll