d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18528538548558561715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 22,705
Joined: Mar 2 2011
Gold: 27.00
Sep 6 2013 03:41pm
Quote (Krul_Zmywaka @ 6 Sep 2013 19:11)
mp?


graj z tata nerokiem synu B)

Quote (Basharl @ 6 Sep 2013 23:38)
top1 amu na hc, wydropilem 10 minut temu

http://i40.tinypic.com/2mmxnc7.jpg


gz 100k fg na start ( ty dajesz mi a nie ja tobie) †
Member
Posts: 13,166
Joined: May 26 2007
Gold: 730.21
Sep 6 2013 06:31pm
Quote (RoGh @ Sep 6 2013 06:33am)
U mnie od ogłoszenia dodatku codziennie online co najmniej 20 osób w tym samym czasie, wszyscy cisną paragony ;)


gracie hc czy sc?
Member
Posts: 29,117
Joined: Sep 7 2006
Gold: 6,207.00
Sep 6 2013 07:12pm
Quote (Basharl @ 6 Sep 2013 23:38)
top1 amu na hc, wydropilem 10 minut temu

http://i40.tinypic.com/2mmxnc7.jpg

Lepszy był ten rare ring bez żadnych statów. ;)
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 7 2013 02:35am
omg na konsolach mass dupe public :D

Member
Posts: 23,497
Joined: Jun 19 2005
Gold: 28,575.00
Sep 7 2013 02:48am
Quote (Hver @ 7 Sep 2013 02:31)
gracie hc czy sc?


Jedno i drugie.
Quote (Dekard @ 7 Sep 2013 10:35)
omg na konsolach mass dupe public :D


Tam można grać offline, loot jest taki, że samemu można łatwo upgrejdowac, nie ma ah i rmah - who cares, to jak granie na kodach w przygodowkę.
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 7 2013 02:58am
Quote (RoGh @ Sep 7 2013 10:48am)
Jedno i drugie.

Tam można grać offline, loot jest taki, że samemu można łatwo upgrejdowac, nie ma ah i rmah - who cares, to jak granie na kodach w przygodowkę.


nom nom dokladnie jak open battlenet normalnie :D ja tam gram od kilku dni single i uniqi ladnie leca :)
Member
Posts: 8,416
Joined: Dec 25 2005
Gold: 570.00
Sep 7 2013 03:29pm
Sciagam wlasnie sobie Diablo 3 juz nie-pan zniszczenia. Na razie wersja darmowa, a pozniej zobaczymy, czy zakupie sobie cd-key do pelnej wersji.
Member
Posts: 8,811
Joined: Nov 15 2006
Gold: 0.00
Sep 8 2013 01:47am
gra ktoś z szanownej polskiej sekcji na plejaku w D3?
Mając pod ręką ekipę byłoby raźniej napewno przy kucyckach / kluczykach / machinach.
LMK via PM
Member
Posts: 388
Joined: Apr 24 2012
Gold: 0.00
Warn: 10%
Sep 8 2013 04:17am
Quote (sow_ozi @ Sep 8 2013 09:47am)
gra ktoś z szanownej polskiej sekcji na plejaku w D3?
Mając pod ręką ekipę byłoby raźniej napewno przy kucyckach / kluczykach / machinach.
LMK via PM


na klocku gram
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 8 2013 01:23pm
bustnolby ktos mi postac na sc?
Go Back To Polska Topic List
Prev18528538548558561715Next
Add Reply New Topic New Poll