d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Seria Diablo > Pytania I Odpowiedzi
Prev18508518528538541249Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 34,897
Joined: Feb 15 2009
Gold: 8,636.01
Dec 24 2010 04:43pm
ile stoi soj atm ??
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 24 2010 04:55pm
Quote (groch55 @ Dec 24 2010 10:43pm)
ile stoi soj atm ??


Na nld 5/each, na ld tez pewnie 5-6.
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 24 2010 04:58pm
Quote (maxmati @ Dec 24 2010 07:26am)
Wtedy musisz czyms nadrobic, zazwyczaj dex/str/life/mana/res@ lub do barba - eg.
2barb/2xstr/60life/jakis fr i tak 70-80eg, albo do smita, foha lub v/t 2pal/30str/20dex/60life/20@ :D



Syf.


:drool:
jaki ty masz na vt ? :)
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 24 2010 05:02pm
Quote (Donkotjo @ Dec 24 2010 10:58pm)
:drool:
jaki ty masz na vt ? :)


Mara 30@ w zupełności mi wystarcza, ale j33 ma kilka fajnych, więc może sobie coś wybiorę.
Member
Posts: 19,920
Joined: Oct 14 2008
Gold: 977.51
Warn: 100%
Dec 24 2010 05:05pm
Quote (Donkotjo @ Dec 24 2010 10:58pm)
:drool:
jaki ty masz na vt ? :)


podobno masz zakaz na kompa :)
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 24 2010 05:06pm
Quote (maxmati @ Dec 24 2010 11:02pm)
Mara 30@ w zupełności mi wystarcza, ale j33 ma kilka fajnych, więc może sobie coś wybiorę.

też mam mare :(
j33 miał fajne
już żadnego nie ma :cry:

Quote (XoXOMEGAXoX @ Dec 24 2010 11:05pm)
podobno masz zakaz na kompa :)


wigilia się skończyła 5min temu

This post was edited by Donkotjo on Dec 24 2010 05:07pm
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 24 2010 05:09pm
Quote (Donkotjo @ Dec 24 2010 11:06pm)
też mam mare :(
j33 miał fajne :(
już żadnego nie ma :cry:


Możliwe, dawno z nim nie rozmawiałem. A gloves jakie masz?
Member
Posts: 15,922
Joined: Jul 1 2006
Gold: 0.00
Warn: 30%
Dec 24 2010 05:11pm
Quote (maxmati @ Dec 24 2010 11:09pm)
Możliwe, dawno z nim nie rozmawiałem. A gloves jakie masz?


20ias 15/14 dobuble res
ale pewien pan ma fajne triple 13/14 chyba 20ias ofc
ale nie powiem kto ^_^
Member
Posts: 16,824
Joined: May 7 2006
Gold: Locked
Warn: 90%
Dec 24 2010 05:15pm
Quote (Donkotjo @ Dec 24 2010 11:11pm)
20ias 15/14 dobuble res
ale pewien pan ma fajne triple 13/14 chyba 20ias ofc
ale nie powiem kto  ^_^


Ja mam 20/15/15 + double res 15+ lr/fr. Triple nie potrzebuje, bo i tak mam resa.
Member
Posts: 28,959
Joined: Apr 24 2006
Gold: 1,557.00
Dec 25 2010 02:26am
Helm:
5% bonus do ar, visio, 24 life, 2 soc
EU SC LD
Cos warty?

This post was edited by miki2387 on Dec 25 2010 02:26am
Go Back To Polska Topic List
Prev18508518528538541249Next
Add Reply New Topic New Poll