d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Path Of Exile - Temat Oficjalny
Prev18498508518528531150Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 18,124
Joined: Apr 10 2018
Gold: 997.00
Oct 18 2021 11:28pm
Quote (Thelema @ Oct 18 2021 11:40pm)
Kurwa I jak zwykle nie wiem co budować żeby w miarę sprawnie robić mapy i bossowac xd. Sam jestem zielony w tą gierke I jedyny build jakim grałem tak na poważnie to vortex occultist. Myślałem teraz nad seismic trap saboteur bo podobno sprawnie się nim farmi i jest tani. Dajcie jakieś tipy jak macie bo przez ten nowy skill tree ludzie wylewu dostają a pob chyba dalej nieaktywny


Chuj wie :D
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Oct 19 2021 02:03am
Quote (nestlecornflakes @ Oct 19 2021 05:16am)
po prostu nie ma w tej grze sensownego celu po harvescie i tej jednej lidze gdzie przywrócili harvest w lekko zmienionej formie. paradoksalnie wtedy ceny były najgorsze i miałem najwięcej radości z gry, bo wiedziałem że po przebiegnieciu 50-100-200-500 map ulepsze swoje itemy. Wycraftowałem 100% perf gear na summonerze własnymi siłami, a potem nakurwiałem mapki jako spełniony gracz + craftowałem jakieś popierdolone rzeczy których nigdy indziej bym nie mógł mieć.
gdy o upgradzie decyduje rzut monetą w postaci maven orba, czy awakenera to pierdole takie granie. farmie forumowe/exalty dla chinoli i po 2 tygodniach przebiegam 2 mapy dziennie bo nie widzę sensu w dalszej grze. Robiłbym nowe postacie, bo lubię poe ale nie będę przechodził kampanii więcej niż 1x na ligę.

50x na każdej lidze chciałem robić aurastackera, ale jak pomyślałem o przechodzeniu gry zbierało mnie na wymioty. Gdyby dali jakiś endless delve, ledge, cokolwiek kurwa innego niż jebane akty to grałbym pewnie z 2 miesiące.


Jakoś przed wprowadzeniem harvestu Ci to nie przeszkadzało
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Oct 19 2021 02:10am
Z bezwratościowymi itemami się zgadzam, uważam, że bossiki powinny się po wypierdolce resetować wtedy bossing byłby opłacalny bo 99% jasi nawet shapera by nie zabiła. No i przywrócenie boss specific dropów ofc. Oczywiście nigdy tego nie zrobią bo typy co grają 2h tygodniowo przecież muszą mieć to samo co degeneraci co grają 16h dziennie (tacy jak ja)
Member
Posts: 5,724
Joined: Jun 26 2020
Gold: 219.31
Oct 19 2021 04:06am
Quote (nestlecornflakes @ Oct 19 2021 05:59am)
nie wiem, wystartuj toxic rainem czy innym gównem co szybko biega + wyfarm currency na coś czego idioci z ggg zapomnieli znerfić, a jakiś streamer to odkrył i po tygodniu jest meta albo sprawdzaj regularnie poe.ninja. trapperami/miniarzami/totemiarzami albo lubisz grać, albo się obrzygasz i będziesz miał myśli samobójcze.

a jeszcze do mojej wypowiedzi wyżej to jestem rozgoryczony całą sytuacją, bo banda decydentów obrzydziła mi grę. kiedyś bawiło mnie mordowanie bossów i delve, ale chris swoimi zmianami całkowicie odebrał mi smak giereczki. Gdy 99% itemów po tygodniu jest bezwartościowa bo dropi wszędzie, oszczędzające czas fractured fossile nie działają, a endgame content stoi za trade botami i łaską typa czy ci odpisze na wiadomość, to już wolę fliperke/snipowanie tego co wydropią inni.

Wszystko tylko po to, żeby na koniec dnia 10x kliknąć maven orbem i dostać chujem do dupy bo w tej grze są zjebane seedy, co dobitnie pokazało craftowanie itemów u npc na expedition. w żadnym wszechświecie nie wyrollowałbym kilka razy z rzędu tego samego enchanta z enchanted fossila - to jest matematycznie niemożliwe. A skoro takie rzeczy mają miejsce, to chuj wie co jeszcze tam siedzi w kodzie gierki. jedynie heisty dają mi odrobinę adrenaliny/radości, aczkolwiek randomowy crash przy wychodzeniu czy zbugowany npc nie potrafiący PO ROKU OD WYPUSZCZENIA LIGI otworzyć jebanej bramy szybciutko weryfikuje moje nastawienie do gry. powinno się jebać, ruchać i na niej zarabiać jak mawia zbyszek stonoga.


Lewa reka można ciąć żyły a drugą farmic gratulacyjne itemy
Member
Posts: 13,308
Joined: Feb 26 2016
Gold: 59,025.76
Oct 19 2021 05:38am
Quote (SpoilsSeeker @ Oct 19 2021 10:03am)
Jakoś przed wprowadzeniem harvestu Ci to nie przeszkadzało



Przeszkadzało, nie pamiętam kiedy lvlowałem więcej niż 2 postacie. Jeszcze 5 lat temu porównywaliście regrety janusza i speedruny jakiegoś streamera xd

W pewnym momencie czas przygotowań do efektywnego biegania mapy przewyższył czas na niej spędzony i po usunięciu fracture fossili miarka się przebrała. To tak jak z robieniem daily w wowie żeby pograć rajdy/m+ - porzuciłem przez to gierkę i nigdy nie wrócę, bo ile można. Przez całe życie wolę patrzeć w sufit, niż robić coś co mnie wkurwia. Dlatego od najmłodszych lat uciekałem ze szkoły, bo siedzenie na lekcjach to był dla mnie ten sam poziom rozrywki


Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Oct 19 2021 05:50am
Quote (nestlecornflakes @ Oct 19 2021 01:38pm)
Przeszkadzało, nie pamiętam kiedy lvlowałem więcej niż 2 postacie. Jeszcze 5 lat temu porównywaliście regrety janusza i speedruny jakiegoś streamera xd

W pewnym momencie czas przygotowań do efektywnego biegania mapy przewyższył czas na niej spędzony i po usunięciu fracture fossili miarka się przebrała. To tak jak z robieniem daily w wowie żeby pograć rajdy/m+ - porzuciłem przez to gierkę i nigdy nie wrócę, bo ile można. Przez całe życie wolę patrzeć w sufit, niż robić coś co mnie wkurwia. Dlatego od najmłodszych lat uciekałem ze szkoły, bo siedzenie na lekcjach to był dla mnie ten sam poziom rozrywki


Co do tego, że levelowanie w PoE jest kiepskie to raczej każdy się zgadza, odnosiłem się bardziej do tego, że upgrade to coinflip.
Member
Posts: 13,308
Joined: Feb 26 2016
Gold: 59,025.76
Oct 19 2021 05:57am
Quote (SpoilsSeeker @ Oct 19 2021 01:50pm)
Co do tego, że levelowanie w PoE jest kiepskie to raczej każdy się zgadza, odnosiłem się bardziej do tego, że upgrade to coinflip.


nie wiem, dla mnie stary multimod był spoko - można było zrobić bardzo dobre rzeczy stosunkowo niewielkim kosztem, a jednocześnie meta crafted itemy miały więcej mocy.
dla mnie ggg jest jak pis, najpierw zabiera a później oddaje praktycznie to samo i liczy że lewica będzie pamiętała tylko to drugie xd
Member
Posts: 1,674
Joined: Jul 10 2016
Gold: 269.00
Oct 19 2021 06:09am
Quote (nestlecornflakes @ Oct 19 2021 01:57pm)
nie wiem, dla mnie stary multimod był spoko - można było zrobić bardzo dobre rzeczy stosunkowo niewielkim kosztem, a jednocześnie meta crafted itemy miały więcej mocy.
dla mnie ggg jest jak pis, najpierw zabiera a później oddaje praktycznie to samo i liczy że lewica będzie pamiętała tylko to drugie xd


Mi to się wydaje, że GGG się miota na prawo i lewo, z jednej strony chcą żeby gierka była trudniejsza i bardziej hardcore, czyli taka jaka była w pierwotnym zamierzeniu, a z drugiej strony chcą przyciągnąć jak najwięcej ludzi i zarobić jak najwięcej szekli, stąd raz zmiany w jedną stronę, raz w drugą.
Member
Posts: 13,308
Joined: Feb 26 2016
Gold: 59,025.76
Oct 19 2021 07:10am
Quote (SpoilsSeeker @ Oct 19 2021 02:09pm)
Mi to się wydaje, że GGG się miota na prawo i lewo, z jednej strony chcą żeby gierka była trudniejsza i bardziej hardcore, czyli taka jaka była w pierwotnym zamierzeniu, a z drugiej strony chcą przyciągnąć jak najwięcej ludzi i zarobić jak najwięcej szekli, stąd raz zmiany w jedną stronę, raz w drugą.



Ta, tylko ich gierka w obecnej formie nie nadaje się do bycia competitive i hardcore przez to jak działa. Race seasons były najlepsze, bo tak jak w harvescie dawały jakiś długoterminowy cel (alt arty) i fajnie się oglądało kilka mini eventów dziennie. Nawet wyjebki tak nie bolały bo np. Brutus kill race trwał kilka minut, a 6h później był następny

Komedią jest to że streamerzy muszą organizować eventy w gierce chrisa, gdy właśnie eventy przyciągały do poe ludzi i streamerów

This post was edited by nestlecornflakes on Oct 19 2021 07:11am
Member
Posts: 16,691
Joined: Aug 9 2015
Gold: 2,729.69
Oct 19 2021 09:21am
Quote (Thelema @ Oct 18 2021 11:40pm)
Kurwa I jak zwykle nie wiem co budować żeby w miarę sprawnie robić mapy i bossowac xd. Sam jestem zielony w tą gierke I jedyny build jakim grałem tak na poważnie to vortex occultist. Myślałem teraz nad seismic trap saboteur bo podobno sprawnie się nim farmi i jest tani. Dajcie jakieś tipy jak macie bo przez ten nowy skill tree ludzie wylewu dostają a pob chyba dalej nieaktywny



To co Janusz powiedział. Toxic rain albo ten drugi chaos dot build.

Co do rantu Janusza to się zgodzę, ze przymusowe 10 aktów to błazenada w chuj. W diable za 100 fg typ mnie boostuje w 30 minut, wbijam na kolejne 30 dnia cs runy i mam gotowa postać do spuszczania wpierdolu. 10 aktów, z czego większość wuestow jest mandatory, to niesamowity ból i smutek. Tak samo ten pierdolony atlas, który jest teraz tylko o polowe mniej chujowy.
Do tego nerfienie end game jak fractured fossile. Latanie 100% delirious map ze skarabami (burial chambers, a później canyon w maven league) to był dobry pieniądz, a do tego chciałem inwestować w postać więcej niż 5 exow żeby mapę robić 3 minuty, a nie 10. Harvest, nawet po nerfie, tez był opór. TFT miało ruch jak skrzyżowanie w Tokio, a trafiłeś add speed i gwarantowane pare exikow albo samemu craftowales sobie sprzęt. W tej lidze pograłem pare dni i uninstall. Do tego wprowadza zmiany, które nerfia buildy jak aura stacker. Ten build to było 973 iq. Dobry aura stacker kosztował pare mirrorów. Może promil graczy miał naprawdę op postać, a ten debil i tak zaorał build i teraz ludzie latają minerami za 2 exy bo po chuj inwestować więcej w build skoro niszczysz cały content, a walutę sprzedajesz na jsp albo Chińczykowi. Smuteczek

This post was edited by papiesz on Oct 19 2021 09:22am
Go Back To Polska Topic List
Prev18498508518528531150Next
Add Reply New Topic New Poll