d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Diablo 3 - Temat Oficjalny #2 > Repost
Prev18498508518528531715Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 11,373
Joined: Nov 26 2006
Gold: 273.03
Sep 3 2013 10:32am
Quote (ruski2516 @ Sep 3 2013 06:02pm)
jezeli sam nie uzywam hf a uzywa go merc to dostaje 35 % expa? czy tylko 7% jak w przypadku gdy oboje nosimy?


7%
Member
Posts: 9,855
Joined: Feb 26 2007
Gold: 3,330.00
Sep 3 2013 12:34pm
z tego co widzę to irytujące w grze na konsoli jest wszechobecny screen który my widzimy jedynie przy zakładaniu gry. na konsoli nawet dołączanie do postaci przez jego portal potrzebuje kilku sekund z ekranikiem itp itd. straszne!
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Sep 3 2013 03:51pm
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Eziush-2909/hero/30584918

Co mogę zmienić by było łatwiej na mp6-7?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Sep 3 2013 03:54pm
Quote (Latwiak @ 3 Sep 2013 22:51)
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Eziush-2909/hero/30584918

Co mogę zmienić by było łatwiej na mp6-7?


zmien legsy na inny/upgrade chesta na takiego z wieksza iloscia vita int /jak masz wystarczajaco golda mozesz pokombinowac z socketem w broni.
no i oczywiscie upgrade gemow
Member
Posts: 8,453
Joined: Mar 25 2013
Gold: 0.00
Warn: 80%
Sep 3 2013 03:55pm
Quote (Latwiak @ 3 Sep 2013 22:51)
http://eu.battle.net/d3/pl/profile/Eziush-2909/hero/30584918

Co mogę zmienić by było łatwiej na mp6-7?


graj hc ze mno xd
Member
Posts: 12,515
Joined: Aug 3 2009
Gold: 607.32
Sep 3 2013 04:00pm
pełno screenów zwiazanych z premierą na ps3 typu scorn 9 k dps, blue bronie z 3k dps + i typy ktore wbily juz paragon 100 lub mają po kilka bilionów golda
sporo plotek na temat dupe gold metod, nie wiadomo w co wierzyć

czyżby znowu falstart i kolejna duża wtopa blizzarda ...

This post was edited by Kanzelos on Sep 3 2013 04:01pm
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Sep 3 2013 04:05pm
Quote (Kanzelos @ 3 Sep 2013 23:00)
pełno screenów zwiazanych z premierą na ps3 typu scorn 9 k dps, blue bronie z 3k dps + i typy ktore wbily juz paragon 100 lub mają po kilka bilionów golda
sporo plotek na temat dupe gold metod, nie wiadomo w co wierzyć

czyżby znowu falstart i kolejna duża wtopa blizzarda ...


diablo na ps bedzie zupelnie inne i nie bedzie mialo merge z serverami na pc
PATRZ MAM DWA SKORNY, NIEPOWIEM SKONT MAM BO TO NIELEGALNE..........
Member
Posts: 45,611
Joined: Jul 17 2003
Gold: 10.40
Sep 3 2013 04:35pm
Quote (Kanzelos @ 4 Sep 2013 00:00)
pełno screenów zwiazanych z premierą na ps3 typu scorn 9 k dps, blue bronie z 3k dps + i typy ktore wbily juz paragon 100 lub mają po kilka bilionów golda
sporo plotek na temat dupe gold metod, nie wiadomo w co wierzyć

czyżby znowu falstart i kolejna duża wtopa blizzarda ...


d3 na ps3 jest jak open battle net w d2
Banned
Posts: 4,418
Joined: Jun 27 2011
Gold: 3.56
Warn: 70%
Sep 3 2013 05:03pm
Quote (Xploosiv @ Sep 3 2013 11:54pm)
zmien legsy na inny/upgrade chesta na takiego z wieksza iloscia vita int /jak masz wystarczajaco golda mozesz pokombinowac z socketem w broni.
no i oczywiscie upgrade gemow


nie lepiej w skorna inwestowac?
Member
Posts: 32,747
Joined: Feb 9 2009
Gold: 39,091.10
Sep 3 2013 07:19pm
Quote (Latwiak @ 4 Sep 2013 00:03)
nie lepiej w skorna inwestowac?


skorn imo bardzo slabo wychodzi dla int postaci ze wzgledu na zerowy cc
Go Back To Polska Topic List
Prev18498508518528531715Next
Add Reply New Topic New Poll