d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Heroes Of The Storm > Temat Oficjalny
Prev18485868788120Next
Add Reply New Topic New Poll
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 12 2015 07:37am
czas pokatować
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 13 2015 02:20pm
Quote (Grigo @ 12 Mar 2015 15:37)
czas pokatować


nie można tyle razem katować cuz too stronk
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 14 2015 02:18pm
kto na hotsa?
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 14 2015 02:21pm
dzisiaj się już nagrałem xd
Member
Posts: 46,443
Joined: Oct 6 2007
Gold: 2,864.40
Mar 14 2015 02:24pm
Quote (Bozia @ 14 Mar 2015 21:21)
dzisiaj się już nagrałem xd


ja dopiero teraz siadłem na kilka gierek :D

PS. dawać pacza

This post was edited by Grigo on Mar 14 2015 02:24pm
Member
Posts: 4,201
Joined: Mar 4 2006
Gold: 580.23
Mar 16 2015 08:01am
Jaka postać polecacie jako pierwsza? Typ Assassin albo warrior?
Illidan?
Member
Posts: 17,736
Joined: Sep 2 2009
Gold: 0.00
Mar 16 2015 08:04am
Quote (joshi @ 16 Mar 2015 16:01)
Jaka postać polecacie jako pierwsza? Typ Assassin albo warrior?
Illidan?


ETC jest w chuj prosty do grania, ew. Raynor/Lili. Wszystko zależy jak chcesz grać.
Member
Posts: 3,179
Joined: May 21 2009
Gold: 4.43
Warn: 10%
Mar 16 2015 08:05am
Quote (joshi @ Mar 17 2015 02:01am)
Jaka postać polecacie jako pierwsza? Typ Assassin albo warrior?
Illidan?


Valla
Member
Posts: 46,500
Joined: Jan 25 2006
Gold: 22,175.00
Mar 16 2015 10:23am
tylko nova
Member
Posts: 2,570
Joined: Nov 24 2014
Gold: Locked
Warn: 10%
Mar 16 2015 10:26am
Quote (Promote @ Mar 16 2015 05:23pm)
tylko nova


Tylko stara mlodego


Chcialbym pograc, ale nie wiem czy bedzie mi dane :x

This post was edited by arnoldhytler on Mar 16 2015 10:27am
Go Back To Polska Topic List
Prev18485868788120Next
Add Reply New Topic New Poll