d2jsp
Log InRegister
d2jsp Forums > Off-Topic > International > Polska > Liga Legend > Temat Wysoce Oficjalny
Prev184858687884030Next
Closed New Topic New Poll
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 19 2011 03:36pm
Quote (lszcz @ Sep 19 2011 09:35pm)
polecam kassadina bo chyba nie ma groszych piickow jak khartus i cassio vs kassadin h3h3h cd na forcepulse sie nie zdazy zaladowac i juz mozna strzelac


kassadin smieciuch
Member
Posts: 7,241
Joined: Aug 23 2009
Gold: 282.70
Sep 19 2011 03:36pm
Quote (lszcz @ Sep 19 2011 11:35pm)
polecam kassadina bo chyba nie ma groszych piickow jak khartus i cassio vs kassadin h3h3h cd na forcepulse sie nie zdazy zaladowac i juz mozna strzelac


kass to chyba jedyny counterpick na cass tbh
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 19 2011 03:38pm
Quote (kefir @ Sep 19 2011 09:18pm)
Malz vs brand vs morgana vs cos ap. Malo gralem postaciami ap i nie wiem no co sie zdecydowac. 6k ip piechota nie chodzi.


Wypróbuj lux, leblanc jak nie grałeś, bardzo fajne postacie jak załapiesz jak sie gra nimi.
Member
Posts: 8,361
Joined: Jul 31 2005
Gold: 16.00
Sep 19 2011 03:38pm
O której dają nową rotację?
Member
Posts: 16,680
Joined: May 7 2008
Gold: 373.32
Warn: 10%
Sep 19 2011 03:40pm
Quote (dawid9400 @ Sep 19 2011 09:38pm)
Wypróbuj lux, leblanc jak nie grałeś, bardzo fajne postacie jak załapiesz jak sie gra nimi.


nie i nie
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold: 5.00
Warn: 30%
Sep 19 2011 03:41pm
Quote (dawid9400 @ Sep 19 2011 11:38pm)
Wypróbuj lux, leblanc jak nie grałeś, bardzo fajne postacie jak załapiesz jak sie gra nimi.


lb ma mega mocne kombosy ale ma niewielki zasieg, jak zabraknie ci W i flesha to dlugo nie pozyjesz :)
Member
Posts: 40
Joined: Sep 18 2011
Gold: 0.00
Sep 19 2011 03:43pm
Quote (Ekstaza @ Sep 19 2011 11:41pm)
lb ma mega mocne kombosy ale ma niewielki zasieg, jak zabraknie ci W i flesha to dlugo nie pozyjesz :)


jak się nie umie gospodarować spellami to niestety tak jest.
Member
Posts: 18,690
Joined: May 27 2008
Gold: Locked
Warn: 10%
Sep 19 2011 03:44pm
Quote (VolveR @ Sep 19 2011 09:38pm)
O której dają nową rotację?


~4 w nocy

Quote (Ekstaza @ Sep 19 2011 09:41pm)
lb ma mega mocne kombosy ale ma niewielki zasieg, jak zabraknie ci W i flesha to dlugo nie pozyjesz :)


Nom, ale fajnie sie gankuje, w mid wiekszosc pada na q r w, w late mozna nawet stac w krzakach w okolicy buffów albo w ruchliwym miejscu jakimś i czekac aż ktoś podleci i buła w ryj, wcale nie jest to champ useless w late, w teamfighcie też wykluczysz od razu jedną osobe i potem pomagasz innym, o ile nie dostaniesz focusa.
Member
Posts: 8,473
Joined: Jul 1 2010
Gold: 5.00
Warn: 30%
Sep 19 2011 03:46pm
Quote (adam_hitler @ Sep 19 2011 11:43pm)
jak się nie umie gospodarować spellami to niestety tak jest.


ile to razy musialem dobijac z W a kawalek dalej juz jakis jax mi z buszu wyskakiwal :(
Member
Posts: 35,826
Joined: Sep 6 2008
Gold: 0.00
Sep 19 2011 03:59pm
Quote (dawid9400 @ 19 Sep 2011 23:44)
~4 w nocy



Nom, ale fajnie sie gankuje, w mid wiekszosc pada na q r w, w late mozna nawet stac w krzakach w okolicy buffów albo w ruchliwym miejscu jakimś i czekac aż ktoś podleci i buła w ryj, wcale nie jest to champ useless w late, w teamfighcie też wykluczysz od razu jedną osobe i potem pomagasz innym, o ile nie dostaniesz focusa.


grales juz kiedys rankeda?
Go Back To Polska Topic List
Prev184858687884030Next
Closed New Topic New Poll